COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi

Jak pracować z zespołem w obliczu kryzysu?

Dzisiejsza rzeczywistość biznesowa może jawić się jako labirynt bez wyjścia. Trudno dostrzec koniec „zawirowań” oraz przewidzieć skutki ekonomiczne, jakie niesie za sobą sytuacja spowodowana pandemią. W szczególnej sytuacji znaleźli się zarządzający firmami oraz menedżerowie, którzy zmuszeni są podejmować strategiczne decyzje, zapewniające przetrwanie biznesowi jednocześnie dbając o zdrowie i dobrostan swoich pracowników. Jak sobie poradzić w tej sytuacji? Jak rozmawiać z zespołami? Jak minimalizować ryzyka?

W odpowiedzi na te pytania firma Nowe Motywacje opracowała działania on-line wspierające codzienną pracę liderów, takie jak webinaria tematyczne, warsztaty problemowe czy indywidualne konsultacje menedżerskie.

Proponujemy również indywidualne wsparcie psychologiczne dla tych pracowników, którzy trudniej adaptują się do dzisiejszej rzeczywistości i przeżywają ogromny stres.

Do realizacji działań on-line dysponujemy własnym profesjonalnym studiem oraz oprogramowaniem pozwalającym na interaktywne prowadzenie warsztatów w formie mocno zbliżonej do zajęć warsztatowych na sali.

Do pobrania

Download Jak_pracowac_z_zespolem_w_obliczu_kryzysu_NM.pdf  (PDF • 3 MB)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!