Partnerzy

Jak powiedzieć „nie” zachowując relację? - Poznań

Zapraszamy na czwarte już z kolei śniadania biznesowe z cyklu „wyzwania lidera”. Tym razem spotkanie będzie miało tytuł „Jak powiedzieć „nie” zachowując relację”.

Poznań
17 września
g. 9 - 12
ul. Za Bramką 1

TWÓRZ RELACJĘ MÓWIĄC, CO MYŚLISZ.

Jak przekazać informację, która jest trudna i niekomfortowa, w sposób uwzględniający nie tylko samopoczucie odbiorcy, ale i nadawcy? Jak w tym procesie nie umniejszyć znaczenia i siły komunikatu, uzyskać spodziewany rezultat, ale zachować nadal dobre relacje z drugą stroną? Warsztat poprowadzi Anna Romaniecka-Mankiewicz, Dyrektor Zarządzający i trener Interactifs Polska.

AGENDA:

8:30 - 9:00 Rejestracja przy wspólnym śniadaniu

9:00 - 10:30  Jak powiedzieć „nie” zachowując relacje? – Anna Romaniecka-Mankiewicz

10:30 - 11:30 Networking 

REJESTRACJA: interactifs-poz.evenea.pl

Udział w wydarzeniu bezpłatny

PROWADZĄCA:

Anna Romaniecka Mankiewicz - Anna pochodzi z Dolnego Śląska, od ponad 30 lat mieszka na Mazowszu. Jest absolwentką Collegium Civitas w Warszawie, gdzie studiowała politologię. Od dwóch dekad związana jest z branżą sieci detalicznych (np. IKEA, Leroy Merlin), z czego połowę tego czasu pracowała na stanowiskach zarządczych. Ze szkoleniami Interactifs zetknęła się w Paryżu i już pierwszego dnia wiedziała, że chce koniecznie przenieść je na grunt ojczystego środowiska biznesowego. Doceniła bowiem od razu siłę zachowań werbalnych, których uczy Interactifs oraz ich olbrzymi wpływ na skuteczność biznesową i jakość relacji zawodowych. Począwszy od 2013 roku prowadzi sesje szkoleniowe w Polsce. Od 2015 jest Dyrektorem Zarządzającym w polskim oddziale Interactifs.

Do pobrania

Download Wyzwania_Lidera_4_Poznan.pdf  (PDF • 192 KB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!