Aktualności firm stowarzyszonych

Jak efektywnie zarządzać markami własnymi?

V edycja FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE już od 16 do 17 października 2019 w Targach Kielce! Konferencje, przegląd światowych trendów i znakomici goście – tak w telegraficznym skrócie wyglądać będzie V edycja FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE jedynego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej w całości poświęconego markom własnym. Tegorocznej edycji towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze opakowanie roku. Październikowe wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych eventów branży.

Tegoroczna edycja wystawy upłynie pod znakiem światowego designu. Gościem targów będzie, uznany za najlepszego projektanta obu Ameryk przez miesięcznik „Time”, Karim Rashid. Jego prace nagrodzono przeszło 300 razy, a w jego portfolio znalazły się projekty dla Visy, Googla, Kenzo, Giorgio Armanieno, Caroliny Herrery, Prady, Samsunga i Timexa. „(…)zespół Karima zrezygnował z szablonowej zabudowy targowej. Zamówiono indywidualny projekt, który zostanie zaaranżowany przez samego artystę. Z niecierpliwością czekamy na końcowy layout. Nasze Targi nie boją się wyzwań. Mieliśmy u siebie markę Mercedes, Lockheed Martin czy BOEING, które oprócz wymagań wizualnych przywiązywały ogromną wagę do bezpieczeństwa tajnych patentów” - mówi Tomasz Szacoń – Manger Projektu Future Private Labels V 2019. „Jesteśmy przekonani, że polski konsument doceni designerskie projekty K-kreate dopasowane do naszych gustów i portfeli.” – dodał Tomasz Szacoń.

Stałym akcentem październikowego spotkania są specjalistyczne konferencje. Podczas tegorocznej, poruszone będą tematy związane ze strategią budowania marki i rolą innowacji w kreowaniu marek własnych. Poznamy najnowsze trendy i przykłady wprowadzenia z sukcesem nowych marek, rozwiązania w zakresie wizerunku firmy, opakowań i strategii brandingowej.

Uzupełnieniem wydarzenia będzie, organizowany, pod patronatem Packaging Polska konkurs na najlepsze opakowanie marki własnej Best Private Label Packaging.

V Konferencja i Targi Producentów Marek Własnych to wydarzenie  służące do wymiany doświadczeń w zakresie zarządzania markami własnymi. Poprzednia edycja targów zgromadziła ponad 83 wystawców z 9 krajów: m.in. Polski, Włoch, Rosji, Ukrainy, Czech, Niemiec i Węgier, a w ciągu 2 dni Targi Kielce odwiedziło  800 specjalistów– kupców, przedstawicieli sieci handlowych, producentów private labels oraz producentów i projektantów opakowań. Edycja 2019 zapowiada się równie obiecująco. Zaproszenie do udziału w targach otrzymało 47 sieci handlowych w tym stacje paliw, sieci drogeryjne oraz budowlane.

Zapraszamy do Targów Kielce już od 16 do 17 października. Szczegóły na WWW.markiwlasne.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!