Podsumowanie wydarzeń

International Speed Business Mixer - Podsumowanie - Listopad 2022

W tym roku udało nam się zorganizować, wraz z dwunastoma innymi bilateralnymi izbami gospodarczymi oraz naszymi sponsorami, nową edycję International Speed Buisines Mixer (ISBM). Wydarzenie to pozwoliło nam stworzyć nowe więzi w sektorze biznesu międzynarodowego, ale także poznać wielu klientów i partnerów.

 

W poniedziałek 8 listopada zgromadziliśmy ponad 250 osób w prestiżowym hotelu InterContinental, przy ulicy Emilii Plater 49. W Mixerze wzięło udział około 200 osób:

  • Trzy sesje prezentacyjne po dwadzieścia minut każda, ze zmianą stołu (21 stołów dziesięcioosobowych) dla uczestników po każdej sesji
  • Umiejscowienie uczestników zostało ustalone zgodnie z ich życzeniem. Uczestnicy wypełnili formularz ze swoimi preferencjami dotyczącymi branży, z którą chcieliby się spotkać podczas spotkania.
  • Uczestnicy mieli po 2 minuty na przedstawienie siebie (podczas każdej sesji), swojej działalności, potrzeb i oferowanych możliwości.

Po Mixerze spotkaliśmy się przy drinku na część Networkingową, gdzie dołączyło do nas około 50 nowych osób.  Po wymianie wizytówek i kolacji w formie bufetu, wieczór zakończył się około godziny 23.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!