Nasze spojrzenie na…  •  Komunikaty prasowe  •  Zobacz także  •  Izba  •  Członkowie

Informacyjny kanał Ukraina 24 za darmo w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Do inicjatyw mających na celu realne wsparcie dla osób przekraczających wschodnią granicę oraz mieszkających w Polsce, którzy mają rodziny i bliskich na Ukrainie, Play dodatkowo włącza dla wszystkich swoich klientów kanał Ukraina 24, aby ułatwić dostęp do aktualnych informacji.

Operator zdaje sobie sprawę jak ważne jest dla obywateli Ukrainy śledzenie bieżącej sytuacji w ich ojczystym języku. Aby to umożliwić Play wprowadził do swoich usług telewizyjnych PLAY NOW oraz PLAY NOW TV kanał informacyjny w języku ukraińskim – Ukraina 24.

Nowy kanał dostępny jest dla wszystkich klientów Play, bez względu na posiadaną ofertę – zarówno w przypadku osób korzystających z usług abonamentowych jak i na kartę. Wystarczy zalogować się do serwisu swoim numerem telefonu.

PLAY NOW oraz PLAY NOW TV dostępne jest przez:

  • przeglądarki na stronie internetowej playnow.pl
  • aplikację PLAY NOW na Androida, iOS oraz iPadOS
  • dekoder TV BOX oraz inne urządzenia oparte o system Android TV
  • smart TV Samsung i LG wyprodukowane po 2016 roku

To pierwszy kanał w historii usług telewizyjnych Play, który można oglądać także posiadając oferty na kartę.

Ukraina 24

Główny kanał informacyjny na Ukrainie tworzony przez zespół profesjonalistów i gwiazd dziennikarstwa. Dostarcza najważniejsze informacje przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Liderzy opinii, przedstawiciele administracji rządowej i opozycji odpowiadają na najistotniejsze pytania, komentują wydarzenia w kraju i na świecie.

O PLAY NOW i PLAY NOW TV

PLAY NOW to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, przez stronę playnow.pl, Smart TV LG i Samsung z systemami WebOS i Tizen, nowoczesnym dekoderze PLAY NOW TV BOX i innych urządzeniach z systemem Android TV.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!