Podsumowanie wydarzeń

Impreza Francuska w Krakowie – 14 lipca po raz pierwszy w takiej oprawie.

 

 

W minioną niedzielę Francusko-Polska Izba Gospodarcza miała wyjątkową przyjemność stać się gospodarzem pierwszej edycji Imprezy Francuskiej w Krakowie. W niezwykle klimatycznym wnętrzu restauracji Cargo Grill & Deli, w samym sercu  Krakowa i  przestrzeni miejskiej Tytano,  celebrowaliśmy francuskie Święto Narodowe.

Imprezę otworzyli oficjalnie Dyrektor CCIFP, Monika Constant i reprezentant CCIFP na Kraków i Katowice, Julien Hallier. Wśród Gości wydarzenia znaleźli się m.in. Konsul Generalny Francji w Krakowie, Pan Frédéric de Touchet , przedstawiciele krakowskiego Urzędu Miasta czy też goście specjalni zaproszeni przez Partnerów spotkania: Destination Poland, Kraków Airport, Suempol oraz Terrillon Avocats.

Podczas wieczoru szef kuchni Cargo zaproponował gościom menu inspirowane smakami Francji, a na parkiecie uczestnicy bawili się w rytm największych francuskich hitów granych przez DJ To-Ya.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę, a Partnerom Imprezy Francuskiej za ich nieocenione wsparcie.

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z krakowskiego 14 lipca. I już zachęcamy do rezerwacji daty w kalendarzu na 2020 – mamy apetyt na więcej!

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!