Partnerzy

III Rendez-Vous zabytkowych Citroenów

W dniach 8-11 czerwca tego roku organizujemy III Rendez-Vous zabytkowych citroenów. Lokalizacja to Hotel Amber Baltic w Międzyzdrojach, hotel o najwyższym standardzie.

Spotkanie odbędzie się z obszernym wsparciem medialnym. Nasze wydarzenia relacjonuje telewizja Polsat, portal francuskie.pl (mający ponad milion oglądających) oraz telewizje i media lokalne.

Pierwszym sygnałem o atrakcyjności tego miejsca okazało się zainteresowanie uczestników. Zapisy zakończono już po 48 godzinach (!), a liczba osób oscyluje wokół 100. Świadczy to,
o tym że zarówno miejscowość, jak i samo wydarzenie są bardzo atrakcyjne dla jego uczestników. Są więc atrakcyjne dla potencjalnych sponsorów czy innych podmiotów zainteresowanych, jak również mediów.

W trakcie naszego Rendez-Vous odbędzie się kilka mniejszych aktywności również tym związanych, a szczególnie należy tu podkreślić Dni Francuskie, które będą się odbywały w Alei Gwiazd będącej wyłączną własnością hotelu w którym będziemy stacjonować. W  Alei Gwiazd będą się wystawiać firmy francuskie, jako że impreza ma osobisty patronat Ambasadora Francji w Polsce, który właśnie przesłał nam informację o swoim patronacie w osobistym liście, zaadresowanym ręcznie. Świadczy to dobitnie o tym, że dla ambasady to wydarzenie jest istotne. Firmy które będą wystawiać się w trakcie dni francuskich będą z różnych branż i będziemy korzystali tutaj również z rekomendacji pana Ambasadora dla naszego stowarzyszenia.

W trakcie trwania planowane są:

  • pokaz aut na Alei Gwiazd w Międzyzdrojach,
  • festyn okolicznościowy w postaci dni francuskich w Międzyzdrojach, którym towarzyszyć będą stoiska firm francuskich, również zlokalizowany na Alei Gwiazd – miejscu o ponadprzeciętnej rozpoznawalności,
  • wizyta i pokaz kolumny aut w Świnoujściu i Ahlbecku.

 

DANE ORGANIZATORA (osoba kontaktowa):

Konrad Dula, prezes, konrad.dula(@)amicale-citroen-pologne.org, 502 588 001
Marcin Królikowski. wiceprezes, marcin.krolikowski(@)amicale-citroen-pologne.org, 501 166 144

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!