Partnerzy

II RENDEZ - VOUS KLASYCZNYCH POJAZDÓW MARKI CITROEN

Nadmorskie rendez-vous klasycznych Citroënów!

W dniach 16-19 czerwca 2022 r. stowarzyszenie Amicale Citroën Pologne organizuje nadmorskie rendez-vous klasycznych samochodów Citroëna.

W wydarzeniu tym weźmie udział kilkadziesiąt wspaniale zachowanych aut z całej Polski, w tym jedne z najstarszych egzemplarzy w Polsce. Impreza będzie okazją do promocji marki Citroën, ponieważ podobnie jak w zeszłym roku, wydarzenie to będzie obejmowało publiczne pokazy samochodów. Podobnie jak w zeszłym roku organizatorzy przywiązują bardzo dużą wagę do prezentacji marki Citroën w sieci oraz w świecie rzeczywistym.

Wydarzenie odbywa się w długi czerwcowy weekend, gdy nadmorskie miejscowości są odwiedzane przez tysiące turystów z całego kraju. Dlatego organizatorzy przewidzieli publiczny pokaz i wystawę klasycznych Citroënów w jednej z najpopularniejszych miejscowości tego typu w Polsce, czyli w Mielnie. Odbędzie się tam nadmorska wystawa samochodów, bezpośrednio na deptaku przy morzu.

Poza tym pokazem samochody będą wystawione przy głównej drodze, łączącej Koszalin z miejscowościami nadmorskimi przy hotelu Verde w Mścicach, przy muzeum motoryzacji. W ten sposób zasięg i oddziaływanie w przestrzeni publicznej znacznie się zwiększają. Drogą tą jeździ kilkadziesiąt tysięcy aut dziennie.

Warto dodać, że na zeszłorocznej imprezie pojawił się zaproszony przez organizatorów Polsat News a wejście z rendez-vous było prowadzone na żywo w tej stacji.

 

Załogi wnoszą wpisowe w wysokości 550,- PLN od osoby.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!