Aktualności firm stowarzyszonych

ibis Styles Budapest Genius - otwarcie hotelu jesienią 2020 roku

ibis Styles Budapest Genius (122 pokoje) to nowa inwestycja powstająca we współpracy z Infogroup i Peterem Lovasem. Hotel będzie atrakcyjnym adresem w rejonie południowej Budy. Hotel zlokalizowany jest na rogu Prielle Kornélia i ulicy Szerémi - dzielnicy o rosnącym znaczeniu biznesowym, do której można w łatwy sposób dotrzeć z każdej części Budapesztu. Nowoczesna fasada oraz kreatywny i pozytywny wystrój wnętrz inspirowany węgierskimi wybitnymi osobowościami to charakterystyczne elementy trzygwiazdkowego hotelu. ibis Styles zaoferuje 122 pokoje, restaurację, strefę konferencyjną i parking. Zgodnie z niedawno podpisaną umową hotelem zarządzać będzie Accor Pannonia Hotels Zrt.

11. dzielnica jest naszym domem - mówi Ádám Székely, dyrektor zarządzający Infogroup. Wierzymy, że ibis Styles Budapest Genius będzie niezwykłym wkładem w rewitalizację okolicy. Lokalizacja hotelu jest interesująca, ponieważ znajduje się niedaleko Uniwersytetu Technologii i Ekonomii w Budapeszcie, z którego pochodzi wiele węgierskich osobistości. Będzie to atrakcyjny adres zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i wypoczynkowo.

ibis Styles jest jedną z najbardziej pozytywnych marek hotelowych w portfolio Accoru. ibis Styles ma silną świadomość i jest elastyczną marką, dającą inwestorowi możliwość pozostawienia śladu w realizacji projektu. Budapeszt jest dziś nie tylko celem turystycznym i biznesowym, ale także miastem, które ma swoją markę na poziomie zarówno europejskim, jak i globalnym. Jesteśmy przekonani, że ta inwestycja to dopiero początek szerszej współpracy między obiema firmami. Na rynku hotelarsko-gastronomicznym w Budapeszcie wciąż jest miejsce na nowe, stylowe hotele. - dodaje Frank Reul, dyrektor ds. rozwoju w Orbis/Accor w Europie Wschodniej.

Po ibis Styles Budapest Center, ibis Styles Budapest City, ibis Styles Budapest Airport, ibis Styles Budapest Citywest, hotel ibis Styles Budapest Genius będzie piątym adresem w Budapeszcie tej popularnej marki hotelowej. Accor obsługuje dziś 20 hoteli na Węgrzech - głównie w Budapeszcie, pod takimi markami jak MGallery, Sofitel, Mercure, Novotel, ibis i ibis Styles.

***

ACCOR

Accor jest wiodącą na świecie, kompleksową grupą hotelarską oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w prawie 4 800 hotelach, kurortach i rezydencjach w 100 krajach świata. Accor dysponuje niezrównanym portfolio marek hoteli, od luksusowych po ekonomiczne i od ponad 50 lat świadczy usługi związane z gościnnością.

Oprócz zakwaterowania, dzięki świadczonym usługom w zakresie gastronomii, rozrywki nocnej, wellbeing i coworkingu, Accor umożliwia nowe sposoby życia, pracy i spędzania czasu wolnego. Aby realizować cele biznesowe, portfolio Accor obejmuje także działalność ukierunkowaną na dystrybucję usług, działania operacyjne i doświadczenia w branży hotelarskiej. Goście mają dostęp do jednego z najbardziej atrakcyjnych programów lojalnościowych na świecie.

Accor jest głęboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 - Acting Here. Accor działa na rzecz „pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez szkolenia zawodowe i dostęp do miejsc pracy.

Spółka Accor SA jest notowana na paryskiej giełdzie Euronext (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku OTC (kod ACRFY) w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji na stronie: accor.com. Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku i śledzenia nas na Twitterze.

orbis

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej ponad 135 hoteli. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek grupy Accor w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Strategicznym inwestorem Orbisu jest Accor.

Emilia Maraszek

Communication Coordinator
Press Office

T. +22 829 39 34
emilia.maraszek(@)accor.com

Katarzyna Nowak
Corporate PR & CSR Senior Manager Eastern Europe
T. +22 829 39 97
katarzyna.nowak(@)accor.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!