Partnerzy

Hyde park - "Słowa w Sieci"

<p style="text-align: justify;">Czas na debatę o odpowiedzialności za treści zamieszczane w Internecie. Jak racjonalnie monitorować hejterskie wpisy? Jak każda ingerencja oznacza cenzurę? Jakie regulacje zapewnią prawo do prywatności i zarazem swobody wypowiedzi? Kto powinien wyznaczać normy i egzekwować sprawiedliwość? Fundacja im. Heinricha Boella wraz z Fundacją Panoptykon zapraszają do państwamiasta 13.11.2013 na dyskusję w formie hyde parku.</p>

>

Chcemy otwarcie porozmawiać o kontroli słów w sieci bez podziału na panel ekspercki i publiczność. To kolejność zgłoszeń zadecyduje o Państwa wkładzie w debatę. Ciekawi? nas Państwa doświadczenia i przemyślenia.

Poruszymy także kwestię kontrowersji wokół wyroku w sprawie hejterów wydanego w sierpniu przez Naczelny S?d Administracyjny i przypadek "tatara z Sokołowa".

Dodatkow? atrakcj? będzie prezentacja przewodnika Panoptykonu "Perypetie informacji w Internecie", który podsumowuje różne modele reagowania na sporne wpisy internetowe oraz istotne dla tego tematu sprawy z ostatnich lat.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!