Aktualności firm stowarzyszonych

Grupa Hotelowa Orbis na XI targach Franczyza 2013

<p style="text-align: justify;">Grupa Hotelowa Orbis na XI targach Franczyza 2013<br />Warszawa, Pałac Kultury i Nauki, parter, 17-19 października 2013 r.<br /><br /></p>

>

Grupa Hotelowa Orbis będzie jedynym wystawc? z branży hotelowej na największych w Polsce targach franczyzy.   Orbis S.A. jest w Polsce franczyzodawc? m.in. takich marek hotelowych jak Mercure, ibis Styles, Pullman oraz MGallery.

W pierwszym dniu targów – 17 października   o godzinie 11.15 odbędzie się konferencja pt. „Franczyza – biznes przyszłości”, głos zabierze Małgorzata Morek, dyrektor ds. rozwoju franczyzy Grupy Hotelowej Orbis. Co należy wiedzieć o franczyzie w hotelarstwie? Jak? markę wybrać dla swojego hotelu ?
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych !

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarz?dza 60 obiektami w 28 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje prawie 11 500 pokoi. Hotele działaj? pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantuj?   jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.
  Partnerem strategicznym Orbisu jest firma Accor, wiod?cy na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, jest obecny w 92 krajach, w których dysponuje ponad 3 500 hotelami z   440 tys. pokoi. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor – Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, ibis Styles, ibis budget,   hotelF1 gwarantuje zróżnicowan? ofertę usług i produktów od luksusowych po ekonomiczne. Accor zatrudnia ponad 160 tys. pracowników na całym świecie, oferuje swoim klientom i partnerom blisko 45 lat wiedzy i doświadczenia.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Wirtualne TARGI PRACY UKSW

Wydarzenie UNIWERSYTECKIE zorganizowane jako nieformalne spotkania studentów i absolwentów z przedstawicielami firm i instytucji tzw. "Recruitment...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!