Aktualności firm stowarzyszonych

Grupa EFL z nagrodą specjalną "Friendly Workplace 2020"

Grupa EFL otrzymała  godło i nagrodę specjalną w III edycji konkursu  "Friendly Workplace 2020". Wyróżnienie zostało przyznane  za nowoczesne podejście w sferze relacji z pracownikami oraz przekrojowe działania na rzecz tworzenia otwartego i przyjaznego środowiska pracy na gruncie takich wartości jak szacunek, zaufanie i odpowiedzialność.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę, że inwestowanie w szeroko rozumiany rozwój pracowników to długofalowy proces, który powinien być dobrze przygotowany i konsekwentnie realizowany. Od  ponad 3 lat w Grupie EFL realizujemy kompleksowy program wellbeingowy, którego celem jest nie tylko  wspieranie pracowników w budowaniu kompetencji zawodowych, ale również w ich całościowym rozwoju. Chcieliśmy stworzyć takie środowisko pracy, które pozwoli pracownikowi na najbardziej efektywny podział pełnionych przez niego ról w życiu przy jednoczesnym utrzymaniu organizmu w dobrej kondycji psychiczno-fizycznej. Obserwujemy, że zaproponowane inicjatywy przyczyniają się nie tylko do większej efektywności oraz zadowolenia pracowników, ale również są skuteczną zachętą dla kandydatów, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Nagroda "Friendly Workplace 2020” to kolejne wyróżnienie dla naszej inicjatywy i potwierdzenie, że nasza decyzja była krokiem w dobrym kierunku. Ponadto  jako pracodawca, zaoferowaliśmy realne wsparcie naszym pracownikom i ich rodzinom w trudnym czasie pandemii. – powiedziała Galyna NECHAEVA Dyrektor Departamentu HR w Grupie EFL.

EFL dyplom 2020.pdf

W uzasadnieniu przyznania nagrody czytamy „ Szczególnie wysoko oceniamy ofertę firmy w kontekście rozwoju pracowników, w tym programy dla menedżerów , a także przekrojowe programy z obszaru Work-Life Balance (program wellbeingowy "Doładuj Baterie"). Z wielkim uznaniem obserwujemy zaangażowanie EFL w politykę prozdrowotną. Liczba aktywności w tym obszarze jest wręcz imponująca. Docenić należy również zaangażowanie firmy na polu edukacji rynku pracy, zwłaszcza w odniesieniu do młodych pokoleń ("Klub Młodego Przedsiębiorcy")”.

„Friendly Workplace” to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które charakteryzuję się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. W konkursie nagradzane są podmioty, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań.

***

Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 1991r t współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i siedmiokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 337tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!