Aktualności firm stowarzyszonych

Grand Scenic dla PIĘKNYCH ANIOŁÓW

<p style="text-align: justify;" lang="pt-BR"><span><span>Renault Polska rozpoczęło współpracę ze Stowarzyszeniem PIĘKNE ANIOŁY i przekazało samochód Grand Scenic TCe 130 w wersji Limited. Auto będzie wykorzystywane przez najbliższy rok do codziennej pracy stowarzyszenia. </span></span>Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY prowadzi działalność dobroczynną na rzecz dzieci i młodzieży zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Samochód odebrała prezes stowarzyszenia, Katarzyna Konewecka-Hołój, w obecności ambasadorki stowarzyszenia, Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej.  </p>

>

Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY stara się zmieniać na lepsze życie dzieci, które już na starcie s? pokrzywdzone   m.in. przez  złe warunki mieszkaniowe, w których dorastaj?. Chcemy, aby dzieci zobaczyły świat w lepszych barwach i widziały otwarte drzwi do swojej przyszłości i dorosłego życia. Otrzymany samochód będzie wykorzystywany w naszych codziennych zadaniach i pozwoli nam docierać do dzieci wszędzie tam, gdzie nasza pomoc jest konieczna  – powiedziała Katarzyna Konewecka-Hołój, prezes Stowarzyszenia PIĘKNE ANIOŁY.

Przekazany Stowarzyszeniu PIĘKNE ANIOŁY Grand Scenic Limited z silnikiem benzynowym TCe 130 jest wyposażony w systemy wspomagaj?ce prowadzenie oraz m.in. w system multimedialny R-Link i system nawigacji. Renault Grand Scenic jest dużym samochodem rodzinnym, który powinien odpowiadać codziennym potrzebom pracy stowarzyszenia.

Działalność Stowarzyszenia PIĘKNE ANIOŁY wpisuje się w strategię odpowiedzialności biznesu Renault, w której jednym z czterech kierunków jest różnorodność. W Polsce zdecydowaliśmy się wspierać osoby niepełnosprawne fizycznie (Renault Handisport Team) oraz dzieci z ubogich rodzin. Cieszymy się, że Renault Grand Scenic pomoże poprawić jakość życia potrzebuj?cych dzieci i wspólnie będziemy mogli wywołać uśmiech na ich twarzach – powiedziała Agata Szczech, dyrektor komunikacji Renault Polska.

Jako ambasadorka Stowarzyszenia PIĘKNE ANIOŁY cieszę się, że coraz więcej organizacji angażuje się w sprawy wyrównywania szans – powiedziała Anna Czartoryska-Niemczycka.  

Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY zgodnie ze statutem swojej działalności ma na celu wyrównywanie szans dzieci i młodzieży z różnych środowisk. Prowadzi działania, które maj? zapobiegać negatywnym skutkom dorastania w niekorzystnych warunkach  mieszkaniowych. Realizuje projekt ,,Słoneczne pokoje" – stworzenie najuboższym dzieciom w ich rodzinnym domu prawidłowego miejsca do nauki, snu i wypoczynku. Kolejnym zadaniem stowarzyszenia jest projekt ,,Tęczowe sale" – ma on na celu zmianę  (poprzez remont i wyposażanie) miejsc publicznych dla najmłodszych (świetlice środowiskowe, sale oddziałów szpitali dziecięcych, biblioteki itp.) w miejsca radosne, kolorowe i przyjazne dla małego człowieka.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!