Gospodarka o Obiegu Zamkniętym - przyszłość dla biznesu, konieczność dla świata

Zapis debaty na temat Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, która odbyła się po raz pierwszy w formule hybrydowej - on-line i w siedzibie CCIFP.

7 lipca w siedzibie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej odbyła się debata ekspercka w ramach cyklu spotkań RDV Biznesu, które po raz pierwszy zorganizowane zostało w formule hybrydowej. Do siedziby zaprosiliśmy część prelegentów, a także w ograniczonym zakresie reprezentantów firm stowarzyszonych, którzy przysłuchiwali się debacie. Równocześnie dla wszystkich pozostałych uczestników była ona dostępna on-line. Spotkanie poświęcone było tematowi Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, a w debacie udział wzięli:

  • Bartłomiej Kozek, Centrum UNEP/GRID-Warszawa
  • Dariusz Mikołajczyk, Development Manager - Waste Line w Veolia Energia Polska
  • Virginie Little, Założycielka i Prezes Little Greenfinity (on-line)
  • Michał Stalmach, Senior Sustainability Consultant, Bureau Veritas.

Zachęcamy do wysłuchania dyskusji:

 

UWOLNIJ ZŁOMKA

Jednocześnie chcemy Państwa zachęcić do dołączenia do akcji, której patronuje CCIFP - UWOLNIJ ZŁOMKA.

Jej celem jest zbiórka nieużywanego sprzętu komputerowego i po usprawnieniu przekazanie go potrzebującym dzieciom, by mogły korzystać ze zdalnej edukacji.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj: https://www.ccifp.pl/komunikacja/aktualnosci/n/news/uwolnijzlomka-dolacz-do-oddolnej-inicjatywy-wspierajacej-zdalna-edukacje.html

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Regulatorzy finansowi w obliczu wyzwań

Celem organów regulacyjnych pozostaje wspieranie stabilności podmiotów świadczących usługi finansowe oraz opracowywanie mechanizmów naprawczych,...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!