COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi  •  Członkowie

Globalne Centrum Zasobów Mazars - dowiedz się o pomocy rządowej na całym świecie i porozmawiaj z naszymi ekspertami

Miło nam poinformować o uruchomieniu Globalnego Centrum Zasobów Mazars, specjalistycznej bezpłatnej platformy online, stworzonej przez zespoły Mazars na całym świecie. Centrum zostało stworzone aby pomóc Panu/Pani i Pana/Pani organizacji w pokonaniu skutków Covid-19. Link do Centrum znajduje się tutaj, po kliknięciu uzyskają Państwa dostęp do:

  • Unikalnego narzędzia, pozwalającego poznać środki podatkowe i prawne, wprowadzane przez rządy państw na całym świecie: globalnego modułu Mazars ds. podatków i prawa w związku z Covid-19, które jest nowym interaktywnym narzędziem stworzonym przez 180 ekspertów Mazars z ponad 70 krajów, bazą wiedzy na temat polityk wprowadzonych na całym świecie, z możliwością porównywania ich między sobą.
  • Ekspertów: nasza globalna infolinia Covid-19 – Porozmawiajmy (Let's Talk) to kontakt z ekspertami Mazars z całego świata, dające możliwość kierowania zapytań technicznych i biznesowych w związku z Covid-19.
  • Komentarzy i artykułów: których celem jest wsparcie w reagowaniu na obecny kryzys, z uwzględnieniem bardzo różnorodnych tematów.

 

Jak działa Centrum:

Globalne Centrum Zasobów to:

  • Globalny Moduł Mazars ds. podatków i prawa w związku z Covid-19 (Global Tax & Legal Tracker), interaktywne narzędzie, umożliwiające poznanie i zrozumienie ustawodawstwa związanego z Covid-19 oraz środków podatkowych, mających wpływ na Pana/Panią i Pana/Pani organizację, niezależnie od lokalizacji. Narzędzie daje możliwość filtrowania według kraju i wprowadzonego środka i obejmuje kwestie podatkowe i ustawodawstwo z 73 krajów w ramach pięciu globalnych regionów.
  • InfoliniaPorozmawiajmy (Let’s Talk), stworzona aby pomóc odpowiedzieć na wszelkie pytania biznesowe, operacyjne, podatkowe, prawne lub praktyczne. Pierwszy kontakt to rozmowa z lokalnym przedstawicielem regionalnym, który omówi skierowane zapytanie i skieruje Pana/Panią do właściwego eksperta Mazars który udzieli odpowiedniej porady.
  • Seria Wgląd w Covid-19, na bieżąco aktualizowana przez nasze zespoły i ekspertów z całego świata, rzuca światło na najważniejsze kwestie biznesowe, od zarządzania przepływami pieniężnymi, po ochronę pracowników online, jak również badanie wpływu Covid-19 na różne sektory.

 

Zapewniamy dostęp do globalnej wiedzy specjalistycznej.

Globalne Centrum Zasobów Covid-19 to część naszego zobowiązania do udzielania pomocy w pokonaniu kryzysu i planowaniu kolejnych kroków.

Oczywiście zachęcamy też do odwiedzenia serwisu COVID-19 na stronie internetowej Mazars w Polsce, gdzie nasi lokalni eksperci na bieżąco dzielą się z Państwem swoją wiedzą i służą pomocą.

Mamy nadzieję, że nasze Centrum okaże się przydatne. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, prosimy o kontakt.

Kontakt

Renata Stefanowska – Manager Działu Komunikacji i Marketingu Mazars w Polsce

+48 22 25 55 200; +48 605 36 71 35 - r.stefanowska(@)mazars.pl

www.mazars.pl

www.mazars.fr

www.mazars.com

 

 

O Mazars

Mazars jest międzynarodową, zintegrowaną i niezależną firmą specjalizującą się w audycie, usługach księgowych, doradztwie podatkowym, prawnym1 i usługach doradczych. Mazars korzysta z wiedzy 40 400 specjalistów – 24 400 specjalistów w 91 krajach i terytoriach zależnych w ramach zintegrowanego partnerstwa Mazars oraz 16 000 specjalistów poprzez Mazars North America Alliance. Doradzamy dużym spółkom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorstwom, instytucjom finansowym, inwestorom prywatnym i instytucjom publicznym na każdym etapie ich rozwoju na całym świecie.

Działając w Polsce od 1992 Mazars zatrudnia blisko 300 specjalistów w Warszawie i Krakowie oraz obsługuje ponad 800 różnej wielkości polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, oferując im pełen zakres usług w dziedzinie audytu, księgowości i doradztwa kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

 

1 W przypadku gdy jest to dozwolone na mocy obowiązujących przepisów prawa krajowego

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Czynny żal przy każdej korekcie JPK_V7?

Podatnicy VAT powinni zwrócić szczególną uwagę na nowelizację przepisów Kodeksu karnego skarbowego. Niedawno dodany art. 61a wprowadził bowiem sankcję...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!