COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi  •  Członkowie

Globalne Centrum Zasobów Mazars - dowiedz się o pomocy rządowej na całym świecie i porozmawiaj z naszymi ekspertami

Miło nam poinformować o uruchomieniu Globalnego Centrum Zasobów Mazars, specjalistycznej bezpłatnej platformy online, stworzonej przez zespoły Mazars na całym świecie. Centrum zostało stworzone aby pomóc Panu/Pani i Pana/Pani organizacji w pokonaniu skutków Covid-19. Link do Centrum znajduje się tutaj, po kliknięciu uzyskają Państwa dostęp do:

  • Unikalnego narzędzia, pozwalającego poznać środki podatkowe i prawne, wprowadzane przez rządy państw na całym świecie: globalnego modułu Mazars ds. podatków i prawa w związku z Covid-19, które jest nowym interaktywnym narzędziem stworzonym przez 180 ekspertów Mazars z ponad 70 krajów, bazą wiedzy na temat polityk wprowadzonych na całym świecie, z możliwością porównywania ich między sobą.
  • Ekspertów: nasza globalna infolinia Covid-19 – Porozmawiajmy (Let's Talk) to kontakt z ekspertami Mazars z całego świata, dające możliwość kierowania zapytań technicznych i biznesowych w związku z Covid-19.
  • Komentarzy i artykułów: których celem jest wsparcie w reagowaniu na obecny kryzys, z uwzględnieniem bardzo różnorodnych tematów.

 

Jak działa Centrum:

Globalne Centrum Zasobów to:

  • Globalny Moduł Mazars ds. podatków i prawa w związku z Covid-19 (Global Tax & Legal Tracker), interaktywne narzędzie, umożliwiające poznanie i zrozumienie ustawodawstwa związanego z Covid-19 oraz środków podatkowych, mających wpływ na Pana/Panią i Pana/Pani organizację, niezależnie od lokalizacji. Narzędzie daje możliwość filtrowania według kraju i wprowadzonego środka i obejmuje kwestie podatkowe i ustawodawstwo z 73 krajów w ramach pięciu globalnych regionów.
  • InfoliniaPorozmawiajmy (Let’s Talk), stworzona aby pomóc odpowiedzieć na wszelkie pytania biznesowe, operacyjne, podatkowe, prawne lub praktyczne. Pierwszy kontakt to rozmowa z lokalnym przedstawicielem regionalnym, który omówi skierowane zapytanie i skieruje Pana/Panią do właściwego eksperta Mazars który udzieli odpowiedniej porady.
  • Seria Wgląd w Covid-19, na bieżąco aktualizowana przez nasze zespoły i ekspertów z całego świata, rzuca światło na najważniejsze kwestie biznesowe, od zarządzania przepływami pieniężnymi, po ochronę pracowników online, jak również badanie wpływu Covid-19 na różne sektory.

 

Zapewniamy dostęp do globalnej wiedzy specjalistycznej.

Globalne Centrum Zasobów Covid-19 to część naszego zobowiązania do udzielania pomocy w pokonaniu kryzysu i planowaniu kolejnych kroków.

Oczywiście zachęcamy też do odwiedzenia serwisu COVID-19 na stronie internetowej Mazars w Polsce, gdzie nasi lokalni eksperci na bieżąco dzielą się z Państwem swoją wiedzą i służą pomocą.

Mamy nadzieję, że nasze Centrum okaże się przydatne. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, prosimy o kontakt.

Kontakt

Renata Stefanowska – Manager Działu Komunikacji i Marketingu Mazars w Polsce

+48 22 25 55 200; +48 605 36 71 35 - r.stefanowska(@)mazars.pl

www.mazars.pl

www.mazars.fr

www.mazars.com

 

 

O Mazars

Mazars jest międzynarodową, zintegrowaną i niezależną firmą specjalizującą się w audycie, usługach księgowych, doradztwie podatkowym, prawnym1 i usługach doradczych. Mazars korzysta z wiedzy 40 400 specjalistów – 24 400 specjalistów w 91 krajach i terytoriach zależnych w ramach zintegrowanego partnerstwa Mazars oraz 16 000 specjalistów poprzez Mazars North America Alliance. Doradzamy dużym spółkom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorstwom, instytucjom finansowym, inwestorom prywatnym i instytucjom publicznym na każdym etapie ich rozwoju na całym świecie.

Działając w Polsce od 1992 Mazars zatrudnia blisko 300 specjalistów w Warszawie i Krakowie oraz obsługuje ponad 800 różnej wielkości polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, oferując im pełen zakres usług w dziedzinie audytu, księgowości i doradztwa kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

 

1 W przypadku gdy jest to dozwolone na mocy obowiązujących przepisów prawa krajowego

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!