Aktualności firm stowarzyszonych

Globalne badanie zarządzania ryzykiem i ubezpieczeniami w firmach

<p style="text-align: justify;">Zapraszamy do wzięcia udziału w <strong>„Globalnym badaniu zarządzania ryzykiem i ubezpieczeniami w firmach”</strong>, które sprawdza największe obawy dotyczące ryzyka w kontekście wielu obszarów. </p>

>

Wypełnienie interaktywnej ankiety zajmuje około 15 minut. Badanie można opuścić w dowolnym momencie i powrócić do niego w dogodnym czasie, należy jednak odpowiedzieć na wszystkie pytania  do 19 grudnia.  

Globalne wyniki zostan? opublikowane wiosn? 2019 roku. Można także zamówić  pełny raport oraz spersonalizowan? wersję, w której Pani / Pana organizacja zostanie ukazana na tle branży. To dobra okazja, aby przyjrzeć się swojej firmie w odniesieniu do ogólnoświatowych trendów, a także na porównanie z działaniami konkurencji.  

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

  Rozpocznij badanie   ?

Dodatkowo zachęcam do zapoznania się z raportem z pierwszego w Polsce  kompleksowego badania doświadczeń pracowników, maj?cego na celu określenie obecnych praktyk oraz sposobów mierzenia i udoskonalania doświadczeń pracowników w polskich firmach.

Publikację można pobrać,  klikaj?c w ten link.  

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!