Aktualności firm stowarzyszonych

Gide doradzał Yareal w sprzedaży dwóch budynków z kompleksu LIXA

Prawnicy z Departamentu Nieruchomości warszawskiego biura kancelarii Gide doradzali Yareal w sprzedaży dwóch budynków biurowych w kompleksie LIXA.

LIXA to jeden z kluczowych projektów deweloperskich Yareal w Polsce. Nabywcą budynków A i B jest południowokoreańskie konsorcjum reprezentowane przez Commerz Real.

Prawnicy z warszawskiego biura Gide doradzają Yareal od wielu lat przy wszelkich transakcjach nieruchomościowych. Zespołem wspierającym klienta w tej transakcji kierował adwokat Błażej Czwarnok, counsel, wspierany przez radcę prawnego Rafała Osetka i Agnieszkę Dąbrowską,  - associates w Departamencie Nieruchomości.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy doradzać Yareal w prestiżowym projekcie nieruchomościowym. Nasze wsparcie obejmowało wszystkie fazy projektu, począwszy od doradztwa przy zakupie działki, negocjacjach umowy najmu powierzchni przez BNP Paribas Polska, która jest jedną z największych tego rodzaju umów najmu biurowego, oraz w toku sprzedaży budynków (forward sale) na rzecz południowokoreańskiego inwestora - powiedział adwokat Błażej Czwarnok.

Departament Prawa Nieruchomości kierowany przez Marcina Muszela, radcę prawnego i partnera w warszawskim biurze Gide, doradza wiodącym podmiotom działającym na rynku nieruchomości - deweloperom, klientom korporacyjnym, bankom i operatorom centrów handlowych, funduszom inwestycyjnym, emerytalnym i private equity na wszystkich etapach projektów związanych z nieruchomościami o przeznaczeniu handlowym, biurowym, hotelowym, mieszkaniowym lub logistycznym, w zakresie nabywania nieruchomości, zagospodarowania przestrzennego, procesu budowlanego, finansowania, wynajmu i sprzedaży zarówno nieruchomości, jak i udziałów w spółkach nieruchomościowych.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!