Actus des entreprises

GEFCO Polska laureatem 26. Rankingu Firm TSL

GEFCO Polska znalazło się w gronie laureatów 26. Rankingu Firm TSL. Operator logistyczny zajął 2. miejsce w zestawieniu firm, których głównym rodzajem działalności jest transport drogowy oraz 11. pozycję wśród największych firm TSL w Polsce.

„Wyróżnienie dla GEFCO Polska jest potwierdzeniem sukcesów naszej firmy w 2020 roku, który zaliczamy do udanych. Pomimo pandemii i mniejszej aktywności dla branży motoryzacyjnej, zrealizowaliśmy nasze plany, osiągając najlepsze wyniki w ponad 20-letniej historii GEFCO w Polsce” – podkreśla Rafał KRAJEWSKI, dyrektor generalny GEFCO Polska. „Przez miniony rok dowiedliśmy, że firma w swoim DNA posiada gen antykruchości, dzięki czemu potrafi szybko adaptować się do zmian. Dziękuję wszystkim pracownikom za wysiłek, bo otrzymane dzisiaj wyróżnienie to efekt naszej wspólnej pracy oraz stawiania na rozwój i pielęgnowanie partnerskich relacji z klientami” – dodaje.

Prestiżowy Ranking Firm TSL cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, zarówno ze względu na jasne kryteria oraz nadzór merytoryczny.Zestawienie najlepszych firm branży transportowej i logistycznej powstaje pod nadzorem Szkoły Głównej Handlowej, reprezentowanej przez prof. dr hab. Halinę Brdulak, oraz pod patronatem Dziennika Gazety Prawnej.

26. Ranking Firm TSL prezentuje przedsiębiorstwa, które w 2020 roku uzyskały przychódz działalności podstawowej TSL na poziomie co najmniej 2 mln złotych i stanowił on nie mniej niż 51% wartości przychodu ogółem.

Więcej informacji o GEFCO znajdziesz na stronie: http://pl.gefco.net/pl/newsroom/newsy. Polub profil GEFCO Polska na Facebooku: www.facebook.com/GEFCOPolska/

***

O Grupie GEFCO

GEFCO jest światowym liderem w zakresie kompleksowych rozwiązań dla łańcucha dostaw i europejskim liderem logistyki dla branży motoryzacyjnej. W oparciu o 70-letnie doświadczenie oraz zespół 15 000 pracowników, GEFCO projektuje inteligentne i elastyczne rozwiązania łańcucha dostaw w różnych sektorach przemysłu. Grupa działa w 47 krajach, a dzięki silnej sieci partnerów o zasięgu globalnym obsługuje 300 lokalizacji na całym świecie. W 2020 roku przychody Grupy GEFCO wyniosły 3,8 mld euro.

www.gefco.net

KONTAKT DLA MEDIÓW

MICHAŁ PEŁCZYŃSKI

Weber Shandwick

tel.: +48 691 745 292

michal.pelczynski(@)webershandwick.pl

ALEKSANDRA MAJCHRZAK

Weber Shandwick

tel.: +48 691 745 293

aleksandra.majchrzak@webershandwick.pl

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!

Close

Connectez-vous à l'Espace Membre !