Podsumowanie wydarzeń

GDF Suez, Veolia Usługi dla Środowiska i Coyote Polska nominowane do konkursu na najlepszą inwestycję roku

<p style="text-align: justify;">Podczas wtorkowego RDV biznesu CCIFP zostały zaprezentowane wszystkie kandydatury zgłoszone do konkursu Warsaw Business Journal na najlepszą inwestycję roku. Swoje projekty nadesłały: GDF Suez, Novotel / Grupa Orbis, Veolia Usługi dla Środowiska, Sii oraz Coyote Polska.</p>

>

Konkurs na najlepsz? inwestycję roku jest organizowany przez WBJ po raz drugi. W tym roku nagrody będ? przyznawane w trzech kategoriach: mała, średnia i duża inwestycja. Podczas RDV Biznesu zostały zaprezentowane wszystkie inwestycje francuskie, które zgłosiły się do konkursu.

GDF Suez - Zielony Blok - Blok energetyczny biomasy w Połańcu

Novotel - budowa nowego hotelu - NOVOTEL ŁÓDŹ CENTRUM

Veolia Usługi dla Środowiska - nowoczesna Regionalna Instalacja Przetwarzania Odpadów Komunalnych dla mieszkańców województwa dolnośl?skiego

Sii - Nowe Delivery Center w Gdańsku

Coyote Polska – wejście na polski rynek

Nominację uzyskały firmy GDF Suez (duża inwestycja), Veolia Usługi dla Środowiska (średnia inwestycja), Coyote Polska (mała inwestycja). Gratulujemy nominowanym firmom i życzymy powodzenia w finale konkursu. Dziękujemy również pozostałym kandydatom za udział w konkursie i czekamy na kolejne inwestycje.

Pierwsze powakacyjne spotkanie z cyklu RDV biznesu miało miejsce w hotelu Sound Garden, który od niedawna jest członkiem CCIFP. W wydarzeniu wzięło udział około 100 przedstawicieli polskiego i francuskiego biznesu, którzy mogli odnowić kontakty biznesowe i poznać plany CCIFP na najbliższe miesi?ce.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!