Podsumowanie wydarzeń  •  Izba

Gala CCIFP dostarczyła niezapomnianych wrażeń i okazji do spotkania w gronie polsko-francuskiego biznesu

W piątek 17 września ponad 400 osób wzięło udział w dorocznej Gali CCIFP, która tym razem przygotowana była w klimacie lyońskiego Święta Światła.

Gala Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej była jednym z pierwszych spotkań, które mogły odbyć się w formule stacjonarnej. Tym razem postanowiliśmy zaprosić uczestników i gości do magicznego Lyonu, na wyjątkowy festiwal światła. Ponad 400 osób, przedstawicieli polsko-francuskiego biznesu, ale też ludzie polityki oraz mediów, uczestniczyło w tym wydarzeniu.

Spotkanie otworzył Prezes CCIFP Pan Fabrice Audan, który wyraził nadzieję, że Gala, a także pozostałe wydarzenia organizowane przez CCIFP będą umacniać polsko-francuskie partnerstwo i pozwolą na rozwój biznesu naszych członków i nawiązanie nowych relacji.

Goście mieli okazję skosztować wybornych dań przygotowanych na tę okazję specjalnie przez szefa kuchni La Brasserie Moderne Pana Macieja Majewskiego. Kolacja była inspirowana kuchnią lyońską, uznawaną za jedną z najlepszych na świecie. Nie zabrakło takich klasyków jak coq au vin, czy sałatka lyońska, a także regionalnego przysmaku quenelle ze szczupaka. 

Zgromadzeni goście mogli również podziwiać spektakle artystyczne nawiązujące do motywu przewodniego wydarzenia, jakim było święto światła w Lyonie.

Po części oficjalnej zaprosiliśmy uczestników na parkiet, a także na wyborne sery przygotowane przez E.Leclerc Ursynów oraz bufet deserowy.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!