Izba

Gala CCIFP 2020 w klimacie karnawału w Nicei

31 stycznia 2020 zabierzemy Państwa do Nicei, na największy i najbardziej spektakularny karnawał we Francji. Doskonałe dania łaczące kuchnię francuską i polską, okazja do spotkania prezesów największych firm, reprezentantów ministerstw, Sejmu i Senatu, czołowych dziennikarzy, a także niezapomniane atrakcje artystyczne sprawią, że styczniowa Gala na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Doroczna Gala CCIFP na stałe wpisała się do kalendarza firm stowarzyszonych i przyjaciół CCIFP. Jest ważnym wydarzeniem dla polsko-francuskiej społeczności i co roku skupia we wnętrzach prestiżowego hotelu Sofitel Warsaw Victoria nie tylko ludzi biznesu ale i przedstawicieli instytucji, świata polityki oraz mediów. Gala to niezwykły wieczór i rozrywka na najwyższym poziomie, to wyśmienita kolacja w prawdziwie francuskim stylu.

Tym razem przeniesiemy się na południe Francji by poczuć atmosferę jednego z najgorętszych wydarzeń na Lazurowym Wybrzeżu, Karnawału w Nicei, która na dwa tygodnie stanie się europejską stolicą zabawy, tańca i mody. Zgodnie z wielowiekową tradycją Król i Królowa Karnawału zaproszą na bitwy kwiatowe, parady ukwieconych platform, a my, do odkrywania atmosfery francuskiej Riwiery, wyjątkowy spektakl artystyczny oraz kolację przyrządzoną przez największe kulinarne talenty.

Bilety na Galę CCIFP 2020 dostępne będą w grudniu. 

Już teraz zapraszamy Państwa do zostania partnerem tego wydarzenia. 

Więcej informacji: Małgorzata Oleszkiewicz, malgorzata.oleszkiewicz(@)ccifp.pl, tel. 504 103 871

Zobacz jak bawiliśmy się w ubiegłym roku:

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!