Izba

Gala CCIFP 2020 w klimacie karnawału w Nicei

31 stycznia 2020 zabierzemy Państwa do Nicei, na największy i najbardziej spektakularny karnawał we Francji. Doskonałe dania łaczące kuchnię francuską i polską, okazja do spotkania prezesów największych firm, reprezentantów ministerstw, Sejmu i Senatu, czołowych dziennikarzy, a także niezapomniane atrakcje artystyczne sprawią, że styczniowa Gala na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Doroczna Gala CCIFP na stałe wpisała się do kalendarza firm stowarzyszonych i przyjaciół CCIFP. Jest ważnym wydarzeniem dla polsko-francuskiej społeczności i co roku skupia we wnętrzach prestiżowego hotelu Sofitel Warsaw Victoria nie tylko ludzi biznesu ale i przedstawicieli instytucji, świata polityki oraz mediów. Gala to niezwykły wieczór i rozrywka na najwyższym poziomie, to wyśmienita kolacja w prawdziwie francuskim stylu.

Tym razem przeniesiemy się na południe Francji by poczuć atmosferę jednego z najgorętszych wydarzeń na Lazurowym Wybrzeżu, Karnawału w Nicei, która na dwa tygodnie stanie się europejską stolicą zabawy, tańca i mody. Zgodnie z wielowiekową tradycją Król i Królowa Karnawału zaproszą na bitwy kwiatowe, parady ukwieconych platform, a my, do odkrywania atmosfery francuskiej Riwiery, wyjątkowy spektakl artystyczny oraz kolację przyrządzoną przez największe kulinarne talenty.

Bilety na Galę CCIFP 2020 dostępne będą w grudniu. 

Już teraz zapraszamy Państwa do zostania partnerem tego wydarzenia. 

Więcej informacji: Małgorzata Oleszkiewicz, malgorzata.oleszkiewicz(@)ccifp.pl, tel. 504 103 871

Zobacz jak bawiliśmy się w ubiegłym roku:

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Rödl & Partner pomaga szpitalom

Od początku pandemii Rödl & Partner wspiera polską służbę zdrowia. Właśnie zakończył się kolejny etap projektu „Pomoc dla szpitali”. Podczas dwóch...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!