Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

FUTURE COLLARS WPROWADZA SWOJE KURSY DO IRLANDII

W imieniu Future Collars oraz prezesek, p. Beaty Jarosz i p. Joanny Pruszyńskiej-Witkowskiej jest nam niezmiernie miło poinformować, że FUTURE COLLARS WPROWADZA SWOJE KURSY DO IRLANDII

Od maja Irlandczycy mają możliwość skorzystania z dedykowanych kursów oferowanych przez Future Collars - szkołę kompetencji cyfrowych, która rozszerza swoją działalność na na Irlandię. To kolejny krok w ekspansji szkoły na europejskim rynku i potwierdzenie jej znaczenia jako partnera edukacyjnego dla czołowych firm technologicznych.

 

Irlandia, będąca dynamicznie rozwijającym się hubem technologicznym, idealnie wpisuje się w strategię ekspansji firmy. Działalność Future Collars zaspokaja potrzeby przebranżowienia się, reskilling i upskilling w tym regionie.

 

- Nie zwalniamy tempa! Po wejściu na bliski wschód i nawiązaniu współpracy ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi rozszerzamy działalność o kolejne kierunki ekspansji. Weszliśmy na rynek Irlandii z oferta naszych kusrów i uczymy już pierwsze grupy- komentuje Beata Jarosz, Prezes Future Collars.

 

INFORMACJA PRASOWA

 

W załączeniu przesyłam pełną informację oraz linki do social mediów

 

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7067070246305566721
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7067419464144756736

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!