Podsumowanie wydarzeń

Francusko-Polska Izba Gospodarcza Partnerem French Touch!

>

Partnerzy na rzecz Francji

Francusko-Polska Izba Gospodarcza, od ponad 20 lat, wspiera rozwój firm francuskich w Polsce i jest zaangażowana w promowanie Francji poprzez, między innymi, organizację Weekendu Francuskiego w Warszawie w dniach 11 i 12 lipca.

Celem French Touch jest kontynuowanie tej inicjatywy i budowanie pozytywnego wizerunku Francji, promowanie savoir-faire firm francuskich oraz jakości ich produktów wśród szerokiej rzeszy Polaków.

Czym jest French Touch?

French Touch to przede wszystkim:

  • Ogólnopolskie wydarzenie handlowe, kierowane do całego społeczeństwa polskiego, z udziałem wielu firm francuskich od 23ego września do 10 pażdziernika.
  • Wydarzenie medialne, budowane za pośrednictwem relacji publicznych i prasowych, jak rownież wykorzystuj?ce Internet jako platformę komunikacji. Celem tych działań jest kreowanie wizerunku francuskiego savoir-faire.
  • Emisja telewizyjna transmitowana w prime-time na kanale telewizyjnym o zasięgu ogólnopolskim (już w październiku).
  • Prestiżowa Gala, która odbedzie się 5ego pażdziernika w Teatrze Wielkim w Warszawie i koktajl VIP, skupiaj?cy gości ze wszystkich branż: administracji publicznej, showbiznesu, mody i przede wszystkim francuskich i polskich przedsiębiorców.

 ? W kilku słowach, French Touch to rozwinięcie na skalę ogólnopolsk? Święta Francji organizowanego przez CCIFP w Warszawie od 4 lat. Uroczystości, które rozpoczn? się 11 i 12 lipca, znajd? swój Wielki Finał na przełomie września i pażdziernika…  ?

BO RELACJE PRZYJACIELSKIE MIĘDZY NARODAMI POWINNO SIĘ ŚWIĘTOWAĆ!

NB: Jeżeli chcielibyście Państwo doł?czyć do tego wydarzenia, dysponujemy jeszcze pakietami od 8000 zł netto. Partnerstwo we French Touch pozwoli na budowanie świadomości Waszej marki na poziomie ogólnopolskim.

Zainteresowanych możliwości? współpracy, prosimy o kontakt z organizatorami French Touch:

Agnieszka Stańczyk

a.stanczyk@cryptone.pl

T. +48 505 055 373

Sylwia Marek

s.marek@cryptone.pl

T. +48 797 235 482

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!