Aktualności firm stowarzyszonych

FIRMY DORADCZE WYCIĄGAJĄ POMOCNĄ ŁAPĘ W METROPOLITANIE!

W związku z obchodzonym w Polsce Dniem Psa Cushman & Wakefield oraz Colliers International zorganizowały akcję charytatywną z myślą o czworonożnych podopiecznych schroniska w Pomiechówku. Wspólna akcja malowania bud oraz zbiórka zabawek, smyczy, koców i karmy odbyła się 1 lipca 2019 r. obok budynku Metropolitan w Warszawie.

W Polsce Dzień Psa obchodzony jest w od 2007 roku, a pomysłodawcą tego wydarzenia jest czasopismo „Przyjaciel Pies”, wraz z użytkownikami portalu pies.pl. Data 1 lipca została wybrana jako symbol rozpoczynających się wakacji, a także problemu porzucania czy zostawiania czworonogów w schroniskach.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka, a czas spędzany wspólnie z czworonogami pomaga redukować stres i zmusza do aktywności fizycznej. Jako firma funkcjonująca na rynku nieruchomości postanowiliśmy, że w tym roku przekażemy na rzecz Schroniska w Pomiechówku kilka „domków” dla jego podopiecznych. Mam nadzieję, że akcja na stałe przyjmie się w naszym kalendarzu wydarzeń, a w kolejnych latach dołączą do nas pozostałe firmy z rynku nieruchomości – powiedziała Iwona Laskowska, Młodszy Negocjator, Dział Powierzchni Biurowych, Cushman & Wakefield, inicjatorka akcji.

***

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!