Aktualności firm stowarzyszonych

Firma Extor SA otrzymała Medal Europejski 2014

<p style="text-align: justify;">Firma Extor SA otrzymała Medal Europejski 2014 za wdrożenie platformy do inteligentnej księgowości on-line www.superksiegowa.pl. SuperKsiegowa.pl to pierwsza księgowość on-line opracowana przez firmę posiadającą praktyczne doświadczenie w obsłudze księgowej wymagających klientów z Polski i zagranicy.</p>

>

SuperKsiegowa SA jest spółk? akcyjn? z kapitałem 2 000 000 PLN; członkiem grupy kapitałowej Extor SA, która od ponad dekady obsługuje księgowo polskie firmy.

Ma duże doświadczenie w obsłudze księgowej wielu branż, między innymi: informatycznej, ubezpieczeniowej, reklamowej, projektowej, prawnej, handlowej, transportowej.

Udziałowcem grupy jest francuska firma Compagnie Fiduciaire z trzydziestoletni? tradycj? w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw we Francji.

Doświadczenia z rynku francuskiego oraz najlepsze praktyki wykorzystania informacji księgowych do zarz?dzania firm? zostały użyte w platformie SuperKsięgowa i s? dziś dostępne także dla mikro przedsiębiorców.

Relacja z rozdania nagród >>>

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!