Podsumowanie wydarzeń  •  Partnerzy

Firma Ecosun Expert zamierza wybudować w Polsce strefę przemysłową o dodatnim bilansie energetycznym i oferuje powierzchnie do wynajęcia!

<p style="text-align: justify;">W skład grupy <a href="http://www.ecosunexpert.fr/en" target="_blank">Ecosun</a>, powstałej w 2008 roku, wchodzi 9 spółek francuskich i dwie europejskie. Działalność grupy obejmuje produkcję energii, rozwój projektów w zakresie zielonej energii, sprzedaż przemysłowych instalacji fotowoltaicznych na rynku międzynarodowym.  Od 2015 roku firma Ecosun Expert posiada swoją filię w Polsce.</p>

>

Innowacyjny koncept firmy Ecosun Expert został doceniony we francuskim Hombourgu, rodzimej miejscowości firmy, gdzie wybudowana przez spółkę strefa przemysłowa otrzymała certyfikat budynku pokazowego.  

Ten projekt zostanie niebawem odtworzony w Polsce i będzie pierwsz? w tym kraju stref? przemysłow? o dodatnim bilansie energetycznym.  

Stefa przemysłowa będzie dostępna dla firm, poszukuj?cych magazynów, hal produkcyjnych (działalność przemysłowa lub rzemieślnicza). Całkowita powierzchnia budynków będzie wynosiła 10  000 m2 (powierzchnia możliwa do podziału i do zagospodarowania według potrzeb najemcy) z powierzchni? biurow?. Strefa przemysłowa będzie zlokalizowana w Poznaniu, Krakowie, Katowicach lub innym mieście (wedle potrzeb).  

Budynki przyszłości posiadaj? dodatni bilans energetyczny dzięki dwóm czynnikom:   

  • Produkcji energii słonecznej na dachu w celu maksymalnej produkcji elektrycznej  
  • Konstrukcji budynku, która powoduje zredukowanie do minimum zużycia energii (izolacja, oświetlenie zenitalne, naturalna wentylacja).  

Dzięki tym aspektom, ceny powierzchni do wynajęcia będ? bardzo atrakcyjne.  

Firmy, które planuj? rozwój działalności w Polsce i poszukuj? magazynów lub hal produkcyjnych mog? kontaktować się z ekspertami Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej:  

Joanna Bereza
E-mail:  joanna.bereza(@)ccifp.pl
Tel: +48 22  690 68 82.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!