Aktualności firm stowarzyszonych

FairValue Corporate & Public Affairs wprowadza nową, wyjątkową ofertę „Brexit Express” skierowaną do brytyjskich i europejskich przedsiębiorstw handlowych i przemysłowych

Nowy rozdział w stosunkach między Unią Europejską i Wielką Brytanią, który otworzył się 1 stycznia, pozwolił położyć kres niektórym obawom, nie rozwiewając jednak niepewności. Wiele firm staje teraz w obliczu nowych barier technicznych i regulacyjnych, które uderzają w organizację ich łańcuchów wartości i w sposób prowadzenia działalności biznesowej. Przywrócenie kontroli towarów i procedur celnych – znamiennych i namacalnych symboli tego nowego porządku - będzie miało długotrwały wpływ na płynność wymiany gospodarczej.

W tej sytuacji ponad jedna trzecia brytyjskich przedsiębiorstw 1 planuje przeniesienie całości i części swojej produkcji do innych krajów. Jednocześnie europejskie firmy są już teraz znacząco dotknięte złożonością nowych założeń regulacyjnych i utrudnieniami logistycznymi w kontekście ekonomicznym zaostrzonym przez kryzys sanitarny.

Aby pomóc im zmierzyć się z tymi wyzwaniami, FairValue Corporate & Public Affairs wprowadza nową, wyjątkową ofertę „Brexit Express”, mogącą dostarczyć konkretnych i szybkich rozwiązań wobec przemysłowych i handlowych wstrząsów, z którymi borykają się brytyjskie i europejskie firmy.

Wsparcie „Brexit” proponowane przez kancelarię opiera się na „Ofercie biznesowej”, która ma ułatwić firmom sprostanie strategicznym, operacyjnym i finansowym wyzwaniom związanym z reorganizacją ich działalności. Uzupełnia ją „Oferta regulacyjna” opracowana z myślą o wyprzedzaniu, kontrolowaniu i odpieraniu ryzyka regulacyjnego w Wielkiej Brytanii i w Unii Europejskiej.

Anne Mazoyer-Jankowska, Prezeska FairValue Corporate & Public Affairs, jest zdania, że „pojawienie się nowych barier taryfowych i pozataryfowych zmusza organizacje do zrewidowania łańcucha wartości, a nawet do przegrupowania prowadzonej działalności. Istotne znaczenie handlu bilateralnego i bardzo silne wystawienie firm na ryzyka regulacyjne, ekonomiczne i logistyczne, nad którymi mają tylko częściową kontrolę, będzie wymagało strategii dostosowanej do dalszego prowadzenia i rozwijania działalności biznesowej.”

***

O FairValue Corporate & Public Affairs:

FairValue Corporate & Public Affairs to założona w 2005 roku niezależna kancelaria europejska zajmująca się doradztwem w zakresie globalnej strategii, biegła w prowadzeniu projektów w skomplikowanym otoczeniu, specjalizująca się w public affairs, komunikacji korporacyjnej i zarządzaniu kryzysowym, a także we wspieraniu rozwoju międzynarodowego przedsiębiorstw.

Obecna w Paryżu, Brukseli, Rzymie, Warszawie, a wkrótce również w Londynie, obejmująca ponadto swoim zasięgiem Afrykę Zachodnią i kraje Maghrebu kancelaria oferuje dostosowane do indywidualnych potrzeb wsparcie na niwie krajowej, europejskiej i międzynarodowej, aby pomóc organizacjom w radzeniu sobie z niezbędnymi do ich rozwoju planami socjoekonomicznymi, regulacyjnymi i geopolitycznymi.

Nowa strona fairvaluecc.com

Kontakt:

César Lesage
Tel.: +33 (0)1 700 800 16
Tel.: kom. +33 (0)6 87 27 43 77
clesage@fairvaluecc.com

Anne Mazoyer-Jankowska
Tel.: +33 (0)1 700 800 18
Tel kom.: +33 (0)6 07 58 04 97
amazoyer@fairvaluecc.com

Do pobrania

Download Flyer_FVCPA_-_Offre_Brexit__FR_.pdf  (PDF • 955 KB) Download Flyer_FVCPA_-_Oferta_Brexit__PL_.pdf  (PDF • 441 KB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!