Aktualności firm stowarzyszonych

EXPER'CONNECT i L'Oréal - cenna współpraca z seniorami. Wywiad z Jean-Claude Le Grand, Dyrektorem Generalnym HR w L'Oréal.

"Grupa L'Oréal stawia na równowagę, a Experconnect pozwala nam na jej zachowanie dzięki włączeniu w nasze działania osób doświadczonych / starszych / emerytowanych." - Jean-Claude Le Grand, Dyrektor Generalny HR, L'Oréal.

 

Współpracując z Exper'Connect, grupa L'Oréal zdecydowała się na zatrudnienie i pracę z talentami na emeryturze.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym Dyrektor Generalny HR firmy L'Oréal - Jean-Claude Le Grand, wypowiada się na temat cennej współpracy

 

 

Istotnym składnikiem majątku firmy jest wiedza, doświadczenie i zdolność jej pracowników. Zachowanie i utrzymanie dostępu do tych aktywów po przejściu talentów firmy na emeryturę stało się kwestią strategiczną.

Experconnect jako firma konsultingowa proponuje innowacyjne i kompleksowe rozwiązanie w zakresie zarządzania końcem kariery zawodowej.  

Dzięki puli ponad 8000 emerytowanych starszych ekspertów Experconnect zapewnia ogromne wsparcie operacyjne - poprzez zarządzanie talentami posiadającymi cenne umiejętności i know-how, którzy opuścili już firmę. 

Projekt ten pozwala utrzymać międzypokoleniową więź oraz zdolność do przekazywania i dzielenia się wiedzą. Firma jest w stanie natychmiast, operacyjnie i bezpiecznie odpowiedzieć na potrzeby misji krótko- i długoterminowych we Francji i na całym świecie.

Korzyść jest podwójna - z jednej strony, ekonomiczna, a z drugiej, rynkowa - z powodu braku i zapotrzebowania doświadczonych ekspertów.

Experconnect umożliwia więc ludziom dłuższą karierę i zmienia podejście do osób dojrzałych zawodowo.

 

Odwiedź stronę Experconnect, by dowiedzieć się więcej o misji firmy.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!