Aktualności firm stowarzyszonych

Ekologicznie w Targach Kielce – jubileuszowy EKOTECH

<p style="text-align: justify;" align="justify"><span style="font-family: 'Trebuchet MS', sans-serif;"><span style="font-size: medium;"><strong>Od 20 lat targi EKOTECH zrzeszają branżowych przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów i pracowników naukowych, dając im możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem, technologiami, ale także trendami dotyczącymi</strong></span><span style="font-size: medium;"><strong> gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jubileuszowa edycja targów potrwa aż trzy dni!</strong></span></span></p>

>

Targi EKOTECH to jedno z najważniejszych wydarzeń branży komunalnej w Polsce. Tegoroczna edycja rozpocznie się 27 lutego. Co roku do Targów Kielce przyjeżdżaj? krajowi i zagraniczni wystawcy zwi?zani z ochron? środowiska oraz gospodark? odpadami. Wydarzenie cieszy się popularności? wśród zwiedzaj?cych – wśród nich znajduj? się nie tylko branżowi przedsiębiorcy, ale także pracownicy administracji publicznej oraz przedstawiciele świata nauki.

Wielu wystawców podkreśla, że Targi EKOTECH to miejsce, w którym nie tylko mog? zaprezentować swoj? ofertę szerokiej publiczności, ale przede wszystkim podpisać kontrakty i umowy na dostawę sprzętu.

www.ekotech.targikielce.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!