Eiffage: zakończenie prac na budowie osiedla „Przy Bażantarni” w Warszawie

<p style="text-align: justify;" align="justify"><span style="font-family: 'Trebuchet MS', sans-serif;"><span><strong>Na warszawskim Ursynowie, pod adresem ul. Przy Bażantarni 8 B-D, generalny wykonawca – firma Eiffage Polska Budownictwo – zakończyła prace zlecone przez inwestora. Do użytku oddanych zostało 198 mieszkań i 7 lokali usługowych.</strong></span></span></p>

>

Osiedle „Przy Bażantarni” położone jest na Ursynowie, w pobliżu stacji metra Natolin. W jego skład wchodz? trzy budynki o oryginalnej bryle: licz? od 6 do 10 kondygnacji. Ostateczna liczba mieszkań jest mniejsza niż zakładano – część lokali została poł?czona na życzenie nabywców. W  dwukondygnacyjnych, podziemnych parkingach przygotowano 270 miejsc oraz dodatkowych 14 miejsc naziemnych, przed budynkami. W  obrębie samego osiedla zaplanowano skwer z placem zabaw.

Osiedle powstało w rejonie, który cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców. W okolicy znajduje się szkoła i przedszkole, sklepy, restauracje i kino. Przy osiedlu przebiega ścieżka rowerowa prowadz?ca do Lasu Kabackiego. W pobliżu, po drugiej stronie ulicy, znajduje się atrakcyjny park z dużym placem zabaw i  starannie zaplanowan? zieleni?.

Osiedle „Przy Bażantarni” w liczbach:

 • Adres inwestycji: ul. Przy Bażantarni 8 B-D, Warszawa
 • Liczba budynków: 3
 • Liczba kondygnacji: od 6 do 10 nadziemnych i 2 podziemne
 • Powierzchnia całkowita: 30 483 m2
 • Powierzchnia mieszkalna: 13 032 m2
 • Powierzchnia usługowa: 894 m2
 • Liczba mieszkań: 198
 • Generalny wykonawca: Eiffage Polska Budownictwo
 • Inwestor: Volumetric Polska i RK INVESTMENT
 • Autor projektu architektonicznego: KAPS Architekci Korneluk Parysek Słowik
 • Wartość kontraktu: 52 560  000 PLN netto
 • Liczba miejsc parkingowych: 270 podziemnych i 14 naziemnych
 • Miejsca dla rowerów: w wydzielonych komórkach budynków B, C i D

***

Eiffage Polska Budownictwo (EPB) należy do Grupy Eiffage – jednej z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie. Jest działaj?cym w Polsce od niemal 30 lat generalnym wykonawc? usług budowlanych, wyspecjalizowanym w kompleksowym budownictwie obiektów kubaturowych: biurowych, handlowych, hotelowych, mieszkaniowych, przemysłowych i sportowych. Firma posiada szerokie doświadczenie w budowie wymagaj?cych, nowatorskich i trudnych technologicznie obiektów. Do najważniejszych spośród kilkuset realizacji EPB należ?: POSNANIA – największy obiekt handlowy w zachodniej Polsce, zdobywca certyfikatu Breeam International New Construction, wielofunkcyjny obiekt OVO we Wrocławiu, kompleks hotelowo-apartamentowy w  Zakopanem, budynki biurowe Brema w Katowicach i Enterprise Park w Krakowie, obiekt produkcyjny dla Grupy Azoty w Tarnowie oraz konstrukcje młynów węglowych Elektrowni Jaworzno, osiedla mieszkaniowe: „Zajezdnia” i „Botanika” w Poznaniu, „Mennica Residence”, „Żoliborz Artystyczny” i  „Studio Mokotów” w Warszawie.

Biuro prasowe Eiffage Polska Budownictwo:

Barbara Czerniawska
E: media(@)eiffage.pl
T: +48 604 16 16 06

Joanna Cendrowska
Koordynator ds. Komunikacji i Marketingu
E: j.cendrowska(@)eiffage.pl
T.: +48 22 566 48 00

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Regulatorzy finansowi w obliczu wyzwań

Celem organów regulacyjnych pozostaje wspieranie stabilności podmiotów świadczących usługi finansowe oraz opracowywanie mechanizmów naprawczych,...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!