Aktualności firm stowarzyszonych

Eiffage: zakończenie prac na budowie osiedla „Przy Bażantarni” w Warszawie

<p style="text-align: justify;" align="justify"><span style="font-family: 'Trebuchet MS', sans-serif;"><span><strong>Na warszawskim Ursynowie, pod adresem ul. Przy Bażantarni 8 B-D, generalny wykonawca – firma Eiffage Polska Budownictwo – zakończyła prace zlecone przez inwestora. Do użytku oddanych zostało 198 mieszkań i 7 lokali usługowych.</strong></span></span></p>

>

Osiedle „Przy Bażantarni” położone jest na Ursynowie, w pobliżu stacji metra Natolin. W jego skład wchodz? trzy budynki o oryginalnej bryle: licz? od 6 do 10 kondygnacji. Ostateczna liczba mieszkań jest mniejsza niż zakładano – część lokali została poł?czona na życzenie nabywców. W  dwukondygnacyjnych, podziemnych parkingach przygotowano 270 miejsc oraz dodatkowych 14 miejsc naziemnych, przed budynkami. W  obrębie samego osiedla zaplanowano skwer z placem zabaw.

Osiedle powstało w rejonie, który cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców. W okolicy znajduje się szkoła i przedszkole, sklepy, restauracje i kino. Przy osiedlu przebiega ścieżka rowerowa prowadz?ca do Lasu Kabackiego. W pobliżu, po drugiej stronie ulicy, znajduje się atrakcyjny park z dużym placem zabaw i  starannie zaplanowan? zieleni?.

Osiedle „Przy Bażantarni” w liczbach:

 • Adres inwestycji: ul. Przy Bażantarni 8 B-D, Warszawa
 • Liczba budynków: 3
 • Liczba kondygnacji: od 6 do 10 nadziemnych i 2 podziemne
 • Powierzchnia całkowita: 30 483 m2
 • Powierzchnia mieszkalna: 13 032 m2
 • Powierzchnia usługowa: 894 m2
 • Liczba mieszkań: 198
 • Generalny wykonawca: Eiffage Polska Budownictwo
 • Inwestor: Volumetric Polska i RK INVESTMENT
 • Autor projektu architektonicznego: KAPS Architekci Korneluk Parysek Słowik
 • Wartość kontraktu: 52 560  000 PLN netto
 • Liczba miejsc parkingowych: 270 podziemnych i 14 naziemnych
 • Miejsca dla rowerów: w wydzielonych komórkach budynków B, C i D

***

Eiffage Polska Budownictwo (EPB) należy do Grupy Eiffage – jednej z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie. Jest działaj?cym w Polsce od niemal 30 lat generalnym wykonawc? usług budowlanych, wyspecjalizowanym w kompleksowym budownictwie obiektów kubaturowych: biurowych, handlowych, hotelowych, mieszkaniowych, przemysłowych i sportowych. Firma posiada szerokie doświadczenie w budowie wymagaj?cych, nowatorskich i trudnych technologicznie obiektów. Do najważniejszych spośród kilkuset realizacji EPB należ?: POSNANIA – największy obiekt handlowy w zachodniej Polsce, zdobywca certyfikatu Breeam International New Construction, wielofunkcyjny obiekt OVO we Wrocławiu, kompleks hotelowo-apartamentowy w  Zakopanem, budynki biurowe Brema w Katowicach i Enterprise Park w Krakowie, obiekt produkcyjny dla Grupy Azoty w Tarnowie oraz konstrukcje młynów węglowych Elektrowni Jaworzno, osiedla mieszkaniowe: „Zajezdnia” i „Botanika” w Poznaniu, „Mennica Residence”, „Żoliborz Artystyczny” i  „Studio Mokotów” w Warszawie.

Biuro prasowe Eiffage Polska Budownictwo:

Barbara Czerniawska
E: media(@)eiffage.pl
T: +48 604 16 16 06

Joanna Cendrowska
Koordynator ds. Komunikacji i Marketingu
E: j.cendrowska(@)eiffage.pl
T.: +48 22 566 48 00

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!