Aktualności firm stowarzyszonych

Eiffage Polska Budownictwo: wiecha nad biurowcem Marketing Investment Group S.A. w Krakowie

<p style="text-align: justify;" align="justify"><span style="font-family: 'Trebuchet MS', sans-serif;"><span><strong>Prace przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem: w najwyższym punkcie budynku zawisła wiecha. Zgodnie z założeniami, rozpoczęta w czerwcu br. budowa ma być zakończona w ciągu zaledwie 12 miesięcy. </strong></span></span></p>

>

Nowy budynek biurowo-usługowy powstaje przy ul. Życzkowskiego, w pobliżu krakowskiej Politechniki. W całości będzie użytkowany przez Marketing Investment Group S.A. Ma liczyć 6 kondygnacji (w tym 5 nadziemnych); a jego powierzchnia wyniesie ł?cznie około 7 500 m2.

Obecnie – równolegle do tej realizacji – Eiffage prowadzi w Krakowie prace przy budowie osiedla „Nowa 5 Dzielnica” oraz nowoczesnego biurowca Enterprise Park. Do najciekawszych, wcześniejszych realizacji Eiffage w stolicy Małopolski należ? apartamentowiec Angel Wawel i hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport na krakowskich Balicach.

Realizacja w liczbach:

  • Adres inwestycji: ul. Życzkowskiego, Kraków
  • Liczba kondygnacji: 6 (5 nadziemnych, 1 podziemna)
  • Powierzchnia całkowita: 7 490,11 m2
  • Kubatura (m3): 27 993,32 m3
  • Generalny wykonawca: Eiffage Polska Budownictwo
  • Inwestor: MIG Real Estate Sp. z o.o.  

***

Eiffage Polska Budownictwo (EPB) należy do Grupy Eiffage – jednej z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie. EPB jest generalnym wykonawc? usług budowlanych, wyspecjalizowanym w kompleksowym budownictwie obiektów kubaturowych: biurowych, handlowych, hotelowych, mieszkaniowych, przemysłowych i sportowych. Firma posiada szerokie doświadczenie w  budowie wymagaj?cych, nowatorskich i trudnych technologicznie obiektów. W ci?gu 20 lat działalności w Polsce, EPB zrealizowała ponad 550 inwestycji. Do najważniejszych, realizowanych w  ostatnich latach, należ?: Centrum POSNANIA w Poznaniu, osiedla mieszkaniowe: „Zajezdnia” i  „Botanika” w Poznaniu oraz „Przy Bażantarni” i „Żoliborz Artystyczny” w Warszawie, pięciogwiazdkowy hotel w Zakopanem i wielofunkcyjny kompleks OVO Wrocław.

Biuro prasowe Eiffage Polska Budownictwo:

Barbara Czerniawska
E: media(@)eiffage.pl
T: +48 604 16 16 06

Joanna Cendrowska
Koordynator ds. Komunikacji i Marketingu
E: j.cendrowska(@)eiffage.pl
T.: +48 22 566 48 00

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!