Aktualności firm stowarzyszonych

EFICOM S.A. podpisał umowę inwestycyjną, na podstawie, której planowany jest zakup 90% udziałów Sinersio Polska

<p style="text-align: justify;">Zarząd EFICOM S.A. informuje, że podpisał umowę inwestycyjną, na podstawie, której planowany jest zakup 90% udziałów Sinersio Polska Sp. z o.o., spółki posiadającej dwa nowoczesne data center w Polsce i centrum archiwizacji, oferującej usługi w chmurze. To przełomowy moment dla naszej spółki, wynikający z realizacji strategii Zarządu dotyczącej specjalizacji w cloud computingu, nowym sposobie korzystania z zasobów informatycznych do rozwoju swojej działalności i optymalizacji kosztów IT.</p>

>

W wyniku transakcji, oferta GK EFICOM rozszerzy się o usługi w chmurze: przechowywanie danych, elastyczna pojemność aby obsługiwać okresy wzrostów sprzedaży, CRM w chmurze, kopie zapasowych danych, oprogramowanie dla bezpieczeństwa IT, cyfrowa archiwizacja dokumentów papierowych (ze zintegrowaniem i wyszukiwaniem). Usługi te s? dostępne w całej Polsce za pośrednictwem naszej wirtualnej platformy w miesięcznym abonamencie.

Sinersio posiada Data Center z najnowsz? technologi? - flagowy projekt "Nowa Sól", park technologiczny, który znajduje się niedaleko Poznania, a obecnie buduje drugie Data Center w pobliżu Białegostoku.

Naturalnie, kontynuujemy nasze działania pozyskania, zarz?dzania, rachunkowości i audytu funduszy unijnych i projektów, a także wyceny przedsiębiorstw i ich wprowadzania na rynek New Connect oraz doradztwa biznesowego i inwestycyjnego.

Artykuł w znanej gazecie „L’Echo de Belgique” na temat Sinersio (po francusku) >>>>>

W przypadku pytań/ zainteresowania, prosimy o kontakt.

Anna Nietyksza, Présidente d’EFICOM
Marcin Bakowski, Président de Sinersio
Pascal Malosse, Project Manager

EFICOM S.A.
European and Financial Consulting

ul. Nowogrodzka 68
02-014 Warszawa
tel.: +48 22 623 82 14
fax.: +48 22 623 82 23
www.eficom.eu

Do pobrania

Download LEcho-fonds-europeens.pdf  (PDF • 340 KB)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!