Członkowie  •  COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych

Edenred pracuje bez zmian, na 100%.

Drogi Pracodawco, otrzymujemy wiele zapytań, czy w obliczu obecnej sytuacji firma Edenred pracuje, tak jak dotychczas. Jak najbardziej!

Pracujemy niezmiennie w bezpiecznych warunkach, stosując się do wszelkich zaleceń. Część pracowników pracuje zdalnie a cześć w biurze, tak więc działamy z pełnym zaangażowaniem i jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

  • Przyjmujemy zamówienia na produkcję kart standardowych, które są realizowane do 3 dni roboczych oraz kart z własnym logo lub wizerunkiem (czas realizacji jest ustalany indywidualnie). Firma kurierska również nie zmieniła trybu pracy, regularnie odbiera od nas zamówione karty i dostarcza bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres. Jedyna zmiana to ze względów bezpieczeństwa, wykluczyliśmy odbiór osobisty.
  • Bez zmian pracuje nasz Dział Obsługi Użytkowników, który zawsze służy pomocą i jest gotowy odpowiedzieć na pytania użytkowników kart, czyli Państwa pracowników lub współpracowników.

Chętnie pomogę dopasować benefity lub programy motywacyjno-lojalnościowe do obecnej sytuacji, w tym celu proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Pozdrawiam życząc dużo spokoju i zdrowia. 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!