Sektory i rynki  •  Ostatnie zdarzenia

e-Business Booster Forum z udziałem CCIFP

Wydarzenie online organizowane we wtorek 26 stycznia 2021 r. przez CCIFI oraz 18 Izb francuskich w Europie umożliwiło przyjrzenie się potencjałom poszczególnych rynków pod kątem możliwości inwestycyjnych i lokalnie najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorom gospodarki.

W programie całodniowego spotkania przygotowane zostały m.in. sesje tematyczne przybliżające możliwości współpracy biznesowej z poszczególnymi krajami europejskimi, warsztaty na temat rynków międzynarodowych, czy spotkania z ekspertami pozwalające na indywidualne omówienie potencjału ekspansji na danym rynku i wszelkie aspekty prawno-ekonomiczne z tym związane.

Polski rynek i jego miejsce na ekonomicznej mapie Europy i świata przedstawiła Monika Constant, Dyrektor Generalna CCIFP oraz Sylwia Bojanowska, Doradca Centrum Rozwoju Biznesu CCIFP, z którą w drugiej części dnia przybliżyły perspektywy rozwoju i współpracy w ramach czołowych gałęzi gospodarki oferujących w Polsce szeroki wachlarz potencjalnych działań biznesowych.

 

Przydatne linki

@-Business Booster Forum Europe - odkryj możliwości eksportu na rynki europejskie - bezpłatne wydarzenie ON-LINE
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!