RSE  •  Aktualności firm stowarzyszonych

Działania CSR firmy Rödl & Partner w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Działania Rödl & Partner z obszaru CSR zostały opublikowane w 18. edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2019” przygotowanego

Odpowiedzialność wobec otoczenia społecznego, klientów, dostawców czy pracowników to odpowiedzialność, która wymaga refleksji i wysiłku. Firma podejmuje go sukcesywnie, rozwijając zakres działań z obszaru CSR. Rödl & Partner oferuje, w sposób odpowiedzialny, rozwiązania prawno-podatkowe pomagając klientom zmieniać ich świat i wspierając lokalną gospodarkę. Organizacja jest otwarta na rozwój, chce by pracownicy wykorzystywali swój potencjał, pasję w podejmowaniu coraz większych wyzwań i osiąganiu ambitnych celów. W raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2019” uwzględniono m.in. strategię CSR, proces budowy kodeksu etyki i systemu etycznego w firmie, działalność charytatywną i wsparcie społeczności, edukację dla studentów i pracowników, programy poleceń pracowniczych, cykle eventów CyberTech.

Zgłoszone i zakwalifikowane do raportu praktyki Rödl & Partner kontrybuowały do Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ 2015-2030 oraz zostały przyporządkowane do kategorii normy ISO 26000.

Raport jest największym w Polsce i najbardziej prestiżowym przeglądem praktyk CSR publikowanym przez organizację Forum Odpowiedzialnego Biznesu. To najdłużej działająca i największa ekspercka organizacja pozarządowa w Polsce, która zajmuje się koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu w kompleksowy sposób.

 

Szczegółowe informacje dostępne na stronie:  https://www.roedl.pl/pl/o-nas/aktualnosci/
 

KONTAKT DLA MEDIÓW

Anna Śliwińska

T   +48 22 696 28 00

M   +48 602 380 276

anna.sliwinska(@)roedl.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!