Aktualności firm stowarzyszonych

Dział doradztwa projektowego w BNP Paribas Real Estate Poland rośnie w siłę

Uruchomiony w maju tego roku dział Project & Development Consultancy rozwija się dynamicznie, oferując techniczny Due Dilligence oraz usługi zarządzania projektowego przy wielu prestiżowych projektach w sektorze logistycznym, biurowym oraz handlowym. Do grona ekspertów BNP Paribas Real Estate Poland, zajmujących się doradztwem projektowym, właśnie dołączył Przemysław Pyrkowski.

Nowy ekspert w Dziale Project & Development Consultancy z początkiem listopada br. objął stanowisko Starszego Kierownika Zarządzania Projektami i Kosztami. Rozbudowa zespołu była konieczna z uwagi na rosnące zainteresowanie świadczonymi usługami w zakresie doradztwa projektowego, między innymi w obszarze: planowania, projektowania i realizacji przestrzeni biurowych. Przemysław Pyrkowski posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu zarządzania projektami i kosztami, dlatego będzie cennym wsparciem zespołu – szczególnie w obszarze analizy kosztów planowania i realizacji inwestycji.

Nowy członek zespołu BNP Paribas Real Estate Poland od ponad 22 lat związany jest z sektorem deweloperskim i budowlanym. W trakcie swojej kariery Przemysław Pyrkowski świadczył usługi z zakresu zarządzania finansami w dużych międzynarodowych projektach deweloperskich m.in.: Galerii Mokotów, Złotych Tarasach, Warsaw One czy Galerii Bemowo. Współpracował z zespołami prawnymi, leasingowymi i projektowymi w celu zapewnienia zgodności działań z wytyczoną strategią. Posiadając gruntowną wiedzę z zakresu procedur finansowania i budżetowania projektów, dąży do dostarczenia klientom zrównoważonych i trwałych rozwiązań inwestycyjnych.

"Cieszymy się, że nasz zespół wzmocnił specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Jego wiedza i rozeznanie w kwestii potrzeb oraz oczekiwań klienta na każdym etapie życia nieruchomości - od planowania inwestycji, analizy jej opłacalności i kosztów realizacji, przez fachowe wsparcie podczas samej realizacji, po późniejsze możliwe przebudowy czy repozycjonowanie obiektu, umożliwią nam dalszy, intensywny rozwój."

Piotr Rusinek, Head of Project & Development Consultancy, BNP Paribas Real Estate Poland

Uruchomiona w maju tego roku usługa doradztwa projektowego uzupełniła dotychczasową ofertę wszystkich pozostałych linii biznesowych, stanowiąc odpowiedź na rosnące potrzeby klientów. Głównym obszarem działań Project & Development Consultancy jest wsparcie klienta w analizie założeń technicznych i kosztowych projektów. Dział świadczy również usługi specjalistycznych audytów technicznych (technical due dilligence) przy transakcjach sprzedaży.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!