„Dom przy Źródle”: ostatnie mieszkania w sprzedaży w krakowskiej inwestycji Eiffage Immobilier Polska

„Dom przy Źródle”, którego głównym wykonawcą jest konsorcjum Eiffage Polska Budownictwo i Eiffage Polska Serwis, zostanie oddany do użytku w stanie deweloperskim zgodnie z planem pod koniec 2019 roku.

„Dom przy Źródle” powstaje u zbiegu ulic Podskale i Kalwaryjskiej, w pobliżu Ronda Matecznego w krakowskim Podgórzu. Łącznie powstało tu 80 apartamentów – od 1- do 4-pokojowych, o powierzchni od 26 m2 do 85 m2, z jasną oddzielną kuchnią bądź z funkcjonalnym aneksem kuchennym. Dominują 2- lub 3-pokojowe mieszkania o średnim metrażu, jednak na ostatnim piętrze zlokalizowane są przestronne apartamenty z tarasami, z których roztacza się widok na Wzgórze Wawelskie i na panoramę miasta. Przestrzeń wspólną inwestycji wypełnia wewnętrzne patio z terenem zielonym, a także stojakiem na rowery i stacją serwisową. Naturalna zieleń pokrywa również dach całego budynku. Patio przyozdobi zwycięska instalacja wybrana w konkursie dla młodych projektantów. W podziemiach „Domu przy Źródle” przewidziano 88 miejsc parkingowych. Inwestycja cieszy się dużą popularnością: w sprzedaży zostały już jedynie ostatnie mieszkania.

„Dom przy Źródle” położony jest w jednej z obecnie najbardziej popularnych dzielnic Krakowa – Podgórzu. Dzięki bogatej infrastrukturze gastronomicznej, rekreacyjnej i edukacyjnej, dzielnica stwarza idealne warunki dla osób ceniących aktywny wypoczynek i dostęp do atrakcji miasta. Podgórze oferuje liczne restauracje, kluby fitness, galerie handlowe z kinami, a Bulwary Wiślane i okoliczne parki zachęcają do spacerów. W nie więcej niż 12 minut spacerem można dostać się do Parku Bednarskiego lub na Planty im. Floriana Nowackiego. Nazwa „Dom przy Źródle” nawiązuje do pobliskiego uzdrowiska „Mateczny Zdrój”, w którym znajduje się źródło wód mineralnych odkryte przez Antoniego Matecznego, patrona pobliskiego ronda. Uzdrowisko – otoczone pięknym, starym parkiem – pozostaje wciąż nieodkrytą perłą Podgórza.

„Dom przy Źródle” jest drugą inwestycją realizowaną przez Eiffage Immobilier Polska. Pierwszą realizacją spółki był kameralny apartamentowiec „Villa Sadyba” na warszawskiej Sadybie.

Dom przy Źródle w skrócie:

  • Adres inwestycji: ul. Kalwaryjska róg ul. Podskale, Kraków-Podgórze

  • Liczba nadziemnych kondygnacji: 6

  • Łączna liczba mieszkań: 80

  • Liczba miejsc parkingowych w podziemnym parkingu: 88

  • Powierzchnie mieszkań: od 26 m2 do 85 m2

  • Generalny wykonawca: konsorcjum Eiffage Polska Budownictwo i Eiffage Polska Serwis

  • Inwestor: Eiffage Immobilier Polska

  • Autor projektu architektonicznego: Wojciech Ciechan (B2 Studio)

  • Planowana data oddania w standardzie deweloperskim: IV kwartał 2019 r.

  • Prezentacja realizacji: www.domprzyzrodle.pl

***

EIFFAGE – jedna z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie, która na całym świecie zatrudnia ponad 70 tysięcy pracowników. Jej roczna sprzedaż sięga 16,6 mld euro. Grupa Eiffage w Polsce działa od ponad 30 lat. Jest reprezentowana przez firmy Eiffage Polska Budownictwo, Eiffage Polska Serwis oraz Eiffage Immobilier Polska.

Spośród kilkuset realizacji Eiffage w Polsce, do najważniejszych należą: POSNANIA – zdobywca certyfikatu BREEAM International New Construction, OVO we Wrocławiu, kompleks hotelowo-apartamentowy Radisson Blu w Zakopanem, osiedla mieszkaniowe: „Zajezdnia” i „Botanika” w Poznaniu, „Mennica Residence”, „Browary Warszawskie”, „Żoliborz Artystyczny” i „Studio Mokotów” w Warszawie, budynki biurowe Brema w Katowicach i Enterprise Park w Krakowie, obiekt produkcyjny dla Grupy Azoty w Tarnowie, konstrukcje młynów węglowych Elektrowni Jaworzno i hala logistyczna dla VW Poznań w Antoninku. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.eiffage.pl

Biuro prasowe Eiffage w Polsce:

Barbara Czerniawska
E: media.poland(@)eiffage.pl
T: +48 604 16 16 06

Joanna Cendrowska
Rzecznik prasowy Eiffage w Polsce
E: joanna.cendrowska(@)eiffage.com
T.: +48 22 566 48 00

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!