Aktualności firm stowarzyszonych

Dobry start procentuje! Ale jak zacząć? - zapisz się na Dzień Otwarty i aplikuj na staż

Kończysz studia i nie wiesz co dalej? Przeglądając ogłoszenia o pracę, masz wrażenie, że od kandydatów świeżo po studiach oczekuje się 4 lat doświadczenia? Przerażenie, zniechęcenie, zwątpienie – to nie muszą być pierwsze wrażenia przy poszukiwaniu pracy czy stażu. Wyborowa Pernod Ricard doskonale wie, czego oczekuje i jakich stażystów szuka ale przede wszystkim, czego Ty oczekujesz od pracodawcy. Rusza kolejna edycja programu stażowego „Dobry start procentuje” – zapisz się na Dzień Otwarty i aplikuj na staż.

Wyborowa Pernod Ricard wychodzi z założenia, że budowanie wartości zaczyna się już na starcie. Od lat z sukcesem prowadzi program stażowy „Dobry start procentuje” –właśnie startuje rekrutacja do jego 7. edycji. Rekrutacje tradycyjnie będzie poprzedzona Dniem Otwartym. Tym razem online. Dlatego też wszyscy zainteresowani mogą podjąć próbę by zostać na niego zaproszonym, wydarzenie odbędzie się 25 marca od godziny 16:00 na stronie dobrystartprocentuje.pl. Jeżeli jesteś studentem ostatnich lat lub świeżo upieczonym absolwentem i płynnie posługujesz się językiem angielskim – aplikuj!

Na kandydatów czeka 14 ciekawych ofert w trzech różnych lokalizacjach – Poznaniu (1 oferta), Warszawie (10 ofert) i Zielonej Górze (3 oferty).

Co roku Wyborowa Pernod Ricard stara się zaoferować swoim potencjalnym stażystom, coś wyjątkowego. W trakcie tej edycji gościem wydarzenia będzie Radek Kotarski. Znany dziennikarz opowie, jak uczyć się szybciej i skuteczniej. Wykład oparty będzie na jego bestsellerowej książce pt. „Włam się do mózgu”. którą będzie można wygrać w konkursie planowanym podczas spotkania.

- Głęboko wierzę w to, że wiedzą należy się dzielić, zwłaszcza z osobami, które znajdują się na początku swojej drogi zawodowej. Dlatego podczas Dnia Otwartego będę chciał pokazać uczestnikom spotkania, że można nauczyć się, jak się uczyć. Wykorzystując metody skutecznego uczenia się, opracowane przez badaczy z całego świata, w 6 miesięcy nauczyłem się języka szwedzkiego i z powodzeniem zdałem egzamin państwowy organizowany przez Folkuniversitetet w Göteborgu. Udowodnię, że z tych samych metod można korzystać, aby zwiększyć swoją wiedzę zawodową i poziom profesjonalizmu w codziennej pracy. W końcu uczymy się przez całe życie!

- Radek Kotarski, influencer, autor książki „Włam się do mózgu”

Zapisz się do udziału w Dniu Otwartym i nie zwlekaj z wypełnieniem formularza rekrutacyjnego – na najlepszych czekają staże w działach: sprzedaży, marketingu, obsłudze klienta, finansów, IT, czy HR, a także w obszarze produkcji w działach: BHP, co-packingu, technicznym oraz rozwoju produktów i kontroli jakości.

Więcej informacji na temat stażu oraz formularz aplikacji znajduje się na stronie dobrystartprocentuje.pl

Szczegóły:

https://dobrystartprocentuje.pl/

https://www.facebook.com/WyborowaKariera

https://www.youtube.com/watch?v=j77_YM_EgR8

 

 

Kontakt dla mediów:

Anna Staszewska

anna.staszewska@pernod-ricard.com

 

Elżbieta Majewska

elzbieta.majewska@publicisgroupe.com

tel. 515 115 057

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!