Wydarzenia

Do strefy CAFE FRANCE na Forum IMPACT dołącza Nexity Polska

Nexity Polska razem z CCIFP i partnerami stworzy wyjątkową strefę CAFE FRANCE na Forum IMPACT w Poznaniu

Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość wysłuchania debaty zorganizowanej przez CCIFP i zatytułowanej Przez innowacje do zrównoważonego rozwoju. Czy to jest dobry czas na zmiany?, w której weźmie w niej udział Paulina Chmielewska, Director of Operations Nexity Polska. W dyskusji wystąpią również: Barbara Stępień, Dyrektorka Komunikacji Korporacyjnej L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie oraz Grzegorz Wojciechowski, Dyrektor Generalny Saint-Gobain HPM na Europę Wschodnią.

Debata odbędzie się 10 maja na scenie 6. w godzinach 18:00 - 18:20. 

W jej trakcie porozmawiamy o miejscu biznesu w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań zbliżających nas do zielonej transformacji, a także pokażemy przykłady działań, które już teraz są realizowane przez firmy zarówno na poziomie globalnym, jak i lokalnie. 

Nexity Polska razem z L'Oréal oraz Grupą Saint-Gobain w Polsce, wraz z marką Saint-Gobain Norton będzie partnerem stoiska CAFE FRANCE na IMPACT, które będzie miejscem spotkań wszystkich uczestników Forum i promocji francuskich doświadczeń. Możecie nas spotkać na poziomie 1 w budynku PCC. Zapraszamy. 

 

Nexity to deweloper o ugruntowanej pozycji na sześciu europejskich rynkach, w Polsce obecny od 2011 roku i pierwszy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań, aby w jak największym stopniu uwzględnić potrzeby klientów i sprostać ich wymaganiom. Grupa Nexity jest obecna we Francji, Włoszech, Niemczech, Portugalii, Belgii i w Polsce. Ze względu na ogromne doświadczenie, Nexity to deweloper o ugruntowanej pozycji, co stanowi gwarancję dobrego wyboru.

W kwietniu 2011 r. firma poszerzyła swą działalność na terenie Polski. Jej oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

Nexity realizuje projekty z dbałością o środowisko naturalne. Projektuje osiedla z uwzględnieniem ekologicznych rozwiązań, jak: ogrody deszczowe, stojaki rowerowe czy stacje ładowania samochodów elektrycznych. Dąży do maksymalnego skrócenia czasu budowy i wykorzystywania ekologicznych materiałów. Firma posiada certyfikat ISO w zakresie Systemu Zarządzania Środowiskiem, a poszczególne etapy budowanych przez Nexity osiedli ubiegają się o certyfikat BREEAM. 

Nexity to:

  • Nexity Polska jest obecne w trzech miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu i Krakowie.
  • Zatrudnia 89 osób, z czego 60% to kobiety.
  • Obecnie w trakcie realizacji jest dziewięć projektów, a w 2023 roku planowane jest wprowadzenie ośmiu kolejnych etapów, obejmujących 900 mieszkań.
  • Większość osiedli budowanych przez Nexity Polska to osiedla wieloetapowe.
  • Wprowadzamy na naszych osiedlach rozwiązania ekologiczne, odpowiadając na potrzeby klienta - zarówno indywidualnego, jak i inwestycyjnego. 

 

Partnerzy CAFE FRANCE

Partner wspierający

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!