Wydarzenia

Do strefy CAFE FRANCE i strefy INNOWACJI francuskich na Forum IMPACT'24 dołącza Renault Polska

Renault Polska razem z L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie, Grupą Saint-Gobain w Polsce wraz z marką Sekurit Saint-Gobain Hanglas Polska, Crédit Agricole Polska, Econocom, Sodexo Polska będzie partnerem stoiska CAFE FRANCE na IMPACT, które będzie miejscem spotkań wszystkich uczestników Forum i promocji francuskich innowacji.

Renault to znany z innowacyjności producent samochodów o wieloletnich tradycjach oraz pionier w segmencie samochodów elektrycznych w Europie. Wraz z planem strategicznym « Renaulution », zaprezentowanym w styczniu 2021 r., marka stawia na ambitne, tworzące nową wartość zmiany. Celem Renault jest wyznaczanie nowych standardów i wprowadzanie innowacyjnych usług w obszarze technologii, wykorzystania energii i mobilności, nie tylko w branży motoryzacyjnej.

Dzięki gamie E-TECH oraz układom napędowym elektrycznym, hybrydowym i hybrydowym typu plug-in, Renault dysponuje najlepszymi dostępnymi technologiami, aby oferować modele łączące efektywność energetyczną i przyjemność z jazdy.

Wspierana przez sojusz z Nissanem i Mitsubishi Motors oraz unikalną wiedzę w zakresie elektryfikacji, Grupa Renault wykorzystuje uzupełniające się mocne strony swoich 4 marek - Renault, Dacia, Alpine i Mobilize - aby zaoferować swoim klientom innowacyjne, zrównoważone rozwiązania w zakresie mobilności.

Renault, które dziesięć lat temu było pionierem, a dziś jest europejskim liderem, przyspiesza swoją elektryczną rewolucję, wprowadzając nowe Renault Scénic E-Tech electric i Mégane E-Tech electric. Te dwa emblematyczne modele w gamie Renault, teraz dostępne w 100% w wersji elektrycznej, łączą w sobie wyjątkową przyjemność z jazdy, wszechstronność na drodze i osiągi. Są symbolem nowej wizji. Wizji zrównoważonej mobilności, która jest coraz bardziej dostępna, bez uszczerbku dla wydajności i przyjemności z jazdy.

 

Więcej na temat Renault Polska: Captur - Kompaktowy miejski SUV - Renault

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!