Izba

Develia partner CAFE FRANCE na Forum ekonomicznym w Karpaczu 2023

Develia to jedna z największych i najbardziej doświadczonych firm deweloperskich w Polsce, która realizuje projekty mieszkaniowe w Warszawie, a także we Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. W ciągu 15 lat swojej działalności udostępnił blisko 17 000 mieszkań.

Develia na pierwszym miejscu stawia komfort mieszkańców. Osiedla położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, blisko terenów zielonych, z dogodnym dostępem do bardzo dobrze rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. Deweloper dostrzega ważną rolę branży nieruchomości i budownictwa w kreowaniu przestrzeni miejskiej z poszanowaniem środowiska.

Develia koncentruje swoją działalność na najbardziej perspektywicznych obszarach – segmencie mieszkaniowym oraz segmencie wynajmu instytucjonalnego (Private Rented Sector). Firma pozostaje otwarta na strategiczne partnerstwa i projekty typu joint venture.

Czy wiecie, że:

  • Develia po przejęciu Nexity Polska jest obecna w siedmiu miastach w Polsce: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie Katowicach, Gdańsku oraz Łodzi.
  • Obecnie w aktualnej sprzedaży posiadamy około 20 inwestycji.
  • Lokalizacje nowych projektów dobieramy w taki sposób, aby mieszkańcy mieli łatwy dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych oraz rozbudowanej infrastruktury lokalnej - sklepów, restauracji, szkół, przedszkoli i placówek ochrony zdrowia.
  • Wprowadzamy na naszych osiedlach rozwiązania ekologiczne, odpowiadając na potrzeby klienta - zarówno indywidualnego, jak i inwestycyjnego. 
  • Jesteśmy ambitni – w ciągu dwóch lat chcemy osiągnąć sprzedaż na poziomie 3 tys. mieszkań rocznie i umocnić pozycję w gronie czołowych deweloperów w Polsce.

Więcej informacji na temat wspólnej reprezentacji firm CCIFP na Forum Ekonomicznym w Karpaczu: TUTAJ

Więcej informacji o Develia: Deweloper Develia: nowe mieszkania, lokale usługowe i biura na sprzedaż | Develia

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!