Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Deveho Consulting, globalny Partner Biznesowy Sage

Deveho Consulting Group jest międzynarodowym integratorem i dostawcą oprogramowania specjalizującym się we wdrażaniu Rozwiązań Sage. Firma została założona ponad 15 lat temu przez Guy Leclercq'a początkowo z myślą o wspieraniu średniej wielkości francuskich firm w ich międzynarodowym rozwoju. 

Z biurami we Francji, Holandii, Czechach, Polsce, Hiszpanii, Słowacji, Rumunii, na Węgrzech, w Szwajcarii, Maroku i na Litwie, Deveho Consulting Group oferuje pełną gamę zlokalizowanych wersji Sage X3.

Jako Partner Biznesowy Sage, Deveho Consulting Group jest jednym z wiodących graczy na międzynarodowym rynku Rozwiązań ERP i jednym z najważniejszych dystrybutorów Sage X3.

Sage X3 to rozwiązanie, które pomaga naszym klientom lepiej organizować i kontrolować ich działalność, wspierając procesy biznesowe począwszy od sprzedaży, zakupów, zapasów, produkcji aż po finanse i księgowość.

Deveho Consulting Poland

 

Deveho Consulting Group otworzyło swoje polskie biuro w październiku 2019 roku w Warszawie i zostało także jednym z "glokalnych" partnerów Sage, we współpracy z Sage Poland.

Jacek Chojnacki, jako kierownik projektów i konsultant biznesowy, odegrał kluczową rolę w działalności i rozwoju firmy w tym czasie.

Wraz z nowym Business Developerem, Pierrem Cloître, który dołączył do Deveho we wrześniu 2023 roku, nasza firma rozbudowuje się i pracuje nad strategiami rozwoju biznesu.

Deveho rozwija się i pozyskuje nowe talenty. Poprzez kolejne rekrutacje wyrażamy nasze zaangażowanie w długoterminową obecność i sukces na polskim rynku.

Dzięki naszemu unikalnemu podejściu do "glokalizacji", jako integrator i dostawca oprogramowania, Deveho Consulting Poland oferuje zaawansowane, globalne rozwiązanie, które jest dostosowane do lokalnych wymogów podatkowych małych i średnich przedsiębiorstw oraz spółek zależnych dużych grup reprezentowanych w Polsce.

Polskie wymogi podatkowe są specyficzne i ewoluują bardzo dynamicznie, tak jak w przypadku zbliżającego się wprowadzenia e-faktury na polskim rynku, istotne jest, aby firmy były wspierane podczas wprowadzania tych zmian.

Nasi polscy klienci mogą kontrolować swoją działalność w Polsce i utrzymywać takie same standardy, jak w innych firmach należących do międzynarodowej grupy, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej zgodności z lokalnymi wymogami prawnymi. Mogą zawsze być pewni, że ich systemy będą gotowe do stawienia czoła nowym wyzwaniom prawnym. 

 

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub potrzebują pomocy związanej z powyższymi tematami, prosimy o kontakt z nami, chętnie dostarczymy więcej  informacji i porad.

 

Więcej informacji: DEVEHO Consulting Group

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!