Aktualności firm stowarzyszonych

Destination Pologne wspierał organizację meczu "Mistrzowie w Krakowie"

<p style="text-align: justify;">Za nami wielkie starcie mistrzów piłki ręcznej, czyli mecz "<strong>Mistrzowie w Krakowie</strong>" (Vive Tauron Kielce – Paris Saint-Germain) w Tauron Arena Kraków. Nie ma wątpliwości, że to było wielkie święto piłki ręcznej : największe gwiazdy światowej piłki ręcznej (m.in. Nikola Karabatić - najlepszy zawodnik świata, Mikael Hansen, Thierry Omeyer, Karol Bielecki, Sławomir Szmal, Michał Jurecki), komplet publiczności, wspaniała oprawa i fantastyczna atmosfera. Sam mecz, pomimo, że było to spotkanie towarzyskie stał na bardzo wysokim poziomie i zakończył się wynikiem remisowym 32:32 (16:16).</p>

>

Mecz był rekordem frekwencji kibiców na spotkaniu drużyn klubowych w hali sportowej. Spotkanie obejrzało ponad 15.000 kibiców.

Firma Destination Pologne wniosła wartość dodan? do projektu dzięki znajomości tematu, entuzjazmowi i profesjonalizmowi w relacjach francusko-polskich.

Julien Hallier, współwłaściciel i kierownik Destination Pologne, był francuskojęzycznym koordynatorem wydarzenia oraz opiekunem pobytu francuskiej drużyny Paris Saint-Germain Handball w Krakowie.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!