Aktualności firm stowarzyszonych

Destination Pologne dla France3

<p style="text-align: justify;">W związku z organizowanym we wrześniu tego roku Festiwalem Loary w Orleanie, Polska i Fundacja Rok Rzeki Wisły została zaproszona jako gość honorowy tego wydarzenia. Jest to wydarzenie o dużym wymiarze medialnym i okazja do promocji Polski, a szczególnie miast które lezą na jej brzegach. Trzeci program telewizji francuskiej <strong>France 3</strong> zaplanował realizacje filmu dokumentalnego 26 minutowego o Wiśle i miastach, które nad nią się znajdują. Film ten ma być wyemitowany na początku września.</p>

>

Firma Destination Pologne wniosła wartość dodan? do projektu dzięki znajomości tematu, entuzjazmowi i profesjonalizmowi w relacjach francusko-polskich.

Julien Hallier, współwłaściciel i kierownik Destination Pologne, udzielił wywiadu dziennikarzowi Dimitrie Iordanescu na Barce Alrina, która jest zacumowana przy kładce pieszo-rowerowej Bernatka.

 ?Kraków i jego mieszkańcy, którzy bardzo długo byli odwróceni plecami do rzeki, powoli zwracaj? się ku Wiśle. Od kilku lat coraz liczniejsze s? projekty publiczne i prywatne, które pozytywnie wpływaj? rewitalizację bulwarów wiślanych (…) ?

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!