Analysen & Studien • Analyses & Etudes
Delegacja menedżerów z programu CPA Grand-Sud Ouest w Polsce
Podobnie jak w latach ubiegłych we wrześniu tego roku przyjedzie do Polski delegacja CPA Grand-Sud Ouest. Jej celem jest zapoznanie się z rynkiem polskim, otoczeniem ekonomicznym, w które wpisują się firmy francuskie, a także sposobami zarządzania w kontekście europejskim.
>
Programy CPA Grand Sud Ouest adresowane s? do kadry zarz?dzaj?cej, która pragnie korzystać ze szkoleń maj?cych na celu doskonalenie kompetencji menedżerskich (www.cpa-gso.com). Po cyklu seminariów we Francji, została zaplanowana wizyta w Polsce w okresie 19-22 września 2006. Program składa się z konferencji z udziałem ekspertów rynku polskiego i relacji gospodarczych pomiędzy Polsk? i Francj?, a także ze spotkań w ośrodkach produkcyjnych.
W tym roku program wizyty został przygotowany przez CCIFP; zespół odpowiedzialny za doradztwo dla firm, będzie towarzyszył uczestnikom w czasie całej wizyty.