Izba

Czy wiesz, że możesz poznać wszystkich Prezesów firm stowarzyszonych dzięki nowemu Katalogowi CCIFP ON-LINE?

CCIFP tworzy blisko 400 przedsiębiorstw, w tym liderzy swoich branż. Dzięki nowemu Katalogowi CCIFP 2021 ON-LINE poznasz prezesów wszystkich firm.

CCIFP stawia na cyfrowe rozwiązania. Nasz doroczny Katalog firm stowarzyszonych, po raz pierwszy w historii, został wydany całkowicie w formule on-line. Teraz masz dostęp do informacji o wszystkich naszych członkach z każdego miejsca na świecie, zarówno na komputerze, telefonie jak i tablecie. 

Katalog to przede wszystkim prezentacja wszystkich firm tworzących CCIFP. Dokładny proces weryfikacji danych sprawia, że w momencie wydania przedstawiamy Wam najbardziej aktualne dane na temat działalności firm, a także Prezesów, członków Zarządu i kluczowe osoby w danym przedsiębiorstwie. Jest to doskonałe narzędzie do networkingu i uzupełnienie katalogu firm na naszej stronie w strefie dla firm stowarzyszonych >>>

Nowoczesna szata graficzna, intuicyjna nawigacja i możliwość wyszukiwania firm po słowach kluczowych, czy w indeksie alfabetycznym lub branżowym, sprawiają, że Katalog ON-LINE stał się jeszcze wygodniejszym narzędziem ułatwiającym zdobywanie nowych kontaktów.

KATALOG DOSTĘPNY BEZPŁATNIE ZNADZIESZ TUTAJ >>>

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!