Izba

Czy wiesz, że... możesz bezpłatnie korzystać z sal i biur CCIFP

Wykorzystaj w pełni członkostwo w CCIFP i wynajmij bezpłatnie salę konferencyjną lub biuro w siedzibie Izby.

Jeśli potrzebujesz sali na szkolenie, spotkanie biznesowe, czy przeprowadzenie wideokonferencji, zapraszamy do nas!

Pamiętajcie, że w ramach członkostwa, raz w roku możecie bezpłatnie wynająć na pół dnia (do 4 godzin) jedną z sal konferencyjnych w naszej siedzibie, a także skorzystać z projektora multimedialnego, czy flipchartu. 

Mieścimy się w nowoczesnym biurowcu Nowogrodzka Square, tuż przy dworcu centralnym, pomiędzy dwoma liniami metra. Wyróżnia nas nie tylko doskonała lokalizacja, ale również ciekawa aranżacja wnętrz we francuskim stylu i przede wszystkim dostępność w czasach, gdy zamknięte pozostają restauracje i hotele.

Zapraszamy do naszych sal:

 

W ramach składki standardowej oraz partnerstwa finansowego do Waszej dyspozycji oddajemy salę średnią - BRETAGNE, która może pomieścić do 16 osób. Firmy małe, korzystające z obniżonej składki mogą bezpłatnie wynająć salę małą - CHAMPAGNE (do 6 osób). Partnerzy strategiczni mogą skorzystać z sali średniej lub dużej - NORMANDIE (do 56 osób). 

Jeśli potrzebujecie większej przestrzeni, dodatkowego cateringu, czy wyposażenia technicznego lub chcielibyście z sal korzystać częściej, zachęcamy do zapoznania się z OFERTĄ SPECJALNĄ >>>

Pamiętajcie również o możliwości skorzystania z naszej przestrzeni biurowej. Jeśli jesteście z krótką wizytą w Warszawie i potrzebujecie spokojnego miejsca do odpisania na maile lub przygotowania się do spotkania, czy rozmowy on-line, zapraszamy do nas. Raz w roku możecie bezpłatnie skorzystać z naszych biurek, w formule tzw. "hot desk". Jeśli się u nas zadomowicie, z chęcią przedstawimy Wam ofertę na dłuższy wynajem, czy to pojedynczych stanowisk pracy, czy osobnego biura.

ZAPRASZAMY!

KONTAKT: Edyta Żebrowska, ccifp(@)ccifp.pl, tel. 22 521 21 40.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!