Izba

Czy wiesz, że możesz bezpłatnie korzystać z naszej Giełdy Pracy?

Usprawnij swój proces rekrutacji i opublikuj swoją ofertę pracy w Giełdzie Pracy CCIFP!

Francusko-Polska Izba Gospodarcza rozwinęła na przestrzeni ostatnich miesięcy szereg narzędzi online. Rozbudowana została strona internetowa i dostępne w niej serwisy - wśród nich Strefa Użytkownika, rozbudowany cyfrowy katalog członków Izby, czy nowa Giełda Pracy dostępna dla wszystkich użytkowników.


Dla pracodawców


Giełda Pracy umożliwia publikowanie ofert pracy przez firmy stowarzyszone całkowicie BEZPŁATNIE! Ogłoszenia widoczne są dla wszystkich użytkowników odwiedzających stronę CCIFP lub logujących się do Strefy Członkowskiej. 


Jak mogę opublikować ofertę pracy?

W tym celu wystarczy wypełnić formularz dostępny TUTAJ 

Po weryfikacji przez CCIFP treść oferty pracy publikowana jest na stronie, umożliwiając zainteresowanym kandydatom złożenie bezpośredniej aplikacji.

Ogłoszenie jest standardowo dostępne przez okres 3 miesięcy - istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia długości publikacji.

Po zakończeniu rekrutacji (lub na życzenie) przesyłany jest komplet złożonych za pośrednictwem Giełdy Pracy CCIFP kandydatur.

 


Dla kandydatów

Zgłoszenie kandydatury w odpowiedzi na wybraną ofertę pracy jest możliwe bezpośrednio przez Giełdę Pracy. Po zakończeniu rekrutacji CCIFP przekazuje otrzymane zgłoszenia bezpośrednio do rekrutera / osoby prowadzącej rekrutację.

Ponadto istnieje możliwość złożenia tzw. 'spontanicznej aplikacji', przesyłając komplet informacji o doświadczeniu zawodowym, kompetencjach wraz z życiorysem, które są przechowywane przez CCIFP w dedykowanej bazie kandydatów branych pod uwagę w prowadzonych procesach rekrutacyjnych. 

Aplikacje mogą składać zarówno osoby poszukujące stałego zatrudnienia, stażu, czy możliwości współpracy B2B.
 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!