Izba  •  Członkowie

Cyfrowa rewolucja w CCIFP! Nasza flagowa publikacja – Katalog firm stowarzyszonych została wydana po raz pierwszy całkowicie w formacie online!

Katalog firm stowarzyszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej to największa, wydawana od przeszło 25 lat publikacja, która pozwala poznać blisko 400 firm francuskich i polskich tworzących Izbę.

Kontynuując zieloną transformację CCIFP w duchu zero waste, a także odpowiadając na potrzeby firm członkowskich i partnerów biznesowych, dotychczasowa, papierowa edycja Katalogu została wydana w tym roku wyłącznie w wersji cyfrowej dostępnej na wszystkich nośnikach online.

Katalog przedstawia dwujęzyczne wizytówki wszystkich firm stowarzyszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej, zawierające dane teleadresowe, fotografie i informacje o kadrze zarządzającej oraz opisy działalności każdej firmy. W tegorocznym wydaniu prezentacje uzupełnione zostały dodatkowo o nowe elementy promocyjne - linki do mediów społecznościowych, stron i serwisów internetowych oraz wideo korporacyjnych.

Wygodny interface, wbudowana wyszukiwarka, a także indeks alfabetyczny i sektorowy umożliwiają szybkie odnalezienie wybranej firmy i budowanie sieci kontaktów biznesowych. Publikacja została ponadto opatrzona wstępem w formie wideo Ambasadora Francji Frédérica Billet oraz Prezesa CCIFP Fabrice’a Audan.

Bieżące wyzwania związane z przeniesieniem większości naszych aktywności do sfery ‘online’ wymagały zmiany dotychczasowych narzędzi w taki sposób, by maksymalnie usprawniały codzienne działania, co jest szczególnie istotne w warunkach pracy zdalnej. Postawiliśmy zatem na nowoczesność i innowacyjność, by w zupełnie nowy i atrakcyjny sposób przedstawić naszych członków oferując jednocześnie cenną bazę danych o francusko-polskim biznesie.” – podsumowuje Anna Piejko, odpowiedzialna za przygotowanie Katalogu w CCIFP.

Forma cyfrowa umożliwia korzystanie z niej na dowolnym nośniku elektronicznym i stwarza dodatkowe możliwości promocyjne dla firm przestawionych w Katalogu poprzez znaczne zwiększenie potencjalnego zasięgu i zdobycie nowych odbiorców. Publikacja pozostaje tym samym doskonałym zbiorem danych i informacji nie tylko dla przedstawicieli francusko-polskiego biznesu, ale również dla partnerów instytucjonalnych, medialnych, czy kontaktów handlowych.

ODKRYJ NOWĄ WERSJĘ PUBLIKACJI!

KATALOG FIRM STOWARZYSZONYCH CCIFP 2021Zastanawiasz się nad możliwościami promocyjnymi dla Twojej firmy? Dodaj format reklamowy w katalogu CCIFP 2021 i zadbaj o jeszcze lepszą widoczność! 
Sprawdź OFERTĘ REKLAMOWĄ

 

Reklama

W katalogu CCIFP 2021 znajdą Państwo reklamy firm:

Copernic Avocats, France24, Renault PolskaSafege, Servier

oraz Partnerów Strategicznych CCIFP: Auchan Retail Polska, BNP Paribas Bank Polska, Carrefour Polska, Orange Polska, Wyborowa Pernod Ricard

Dziękujemy reklamodawcom!

 

Produkcja

Katalog powstał we współpracy z agencjami graficznymi i kreatywnymi:
 

Belot Design

www.belot-design.com/pl

Agencja kreatywna specjalizująca się w brandingu oferuje innowacyjne i kreatywne rozwiązania wyróżniające się niezmiennie najwyższą starannością wykonania. Szeroko rozumiana komunikacja, tworzenie i zmiana tożsamości marki, dyrekcja artystyczna, każdy rodzaj grafiki (druk lub cyfrowy), projektowanie stron internetowych, fotografia produktowa, post-produkcja.

Kontakt
Antoine Belot
Dyrektor Kreatywny
antoine@belot-design.com
+48 (0) 509 623 583
 

Webpublication

webpublication.co.uk

Profesjonalne rozwiązanie do tworzenia bogatych treści cyfrowych. Wspieramy ponad 4000 firm w digitalizacji ich treści.

Kontakt:
Mathieu Le Breton
Directeur de clientèle
m.lebreton@webpublication.fr
+33 (0)1 84 17 85 81

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!