Aktualności firm stowarzyszonych

CRIDO doradzało przy przejęciu firmy z branży automatyki przemysłowej

CRIDO pomagało w transakcji przejęcia Rolling-Robotics przez belgijską spółkę VMA N.V., wchodzącej w skład Grupy CFE. Usługi CRIDO obejmowały w szczególności przeprowadzenie badań due diligence oraz doradztwo transakcyjne.

Rolling-Robotics działa w branży automatyki przemysłowej rozwijając oprogramowanie dla przemysłu samochodowego. Z jej rozwiązań korzystają największe podmioty w branży.

Nabycie Rolling-Robotics przez VMA pokazuje, że inwestycje w Polsce, w tym obszarze firm z sektora automatyki przemysłowej i nowych technologii są atrakcyjne dla zagranicznych inwestorów. Jest to kolejna taka transakcja, w której braliśmy udział w ostatnim czasie. – komentuje Przemysław Furmaga, partner i szef praktyki M&A w CRIDO Legal

Ze strony CRIDO w projekcie doradzali w kwestiach prawnych: Przemysław Furmaga (partner w CRIDO Legal), Alekandra Czarnecka (senior associate w CRIDO Legal) i Michał Tokarz (junior associate w CRIDO Legal) z zespołu M&A oraz Edyta Defańska – Czujko (patner w CRIDO Legal) i Aneta Brzózka (associate w CRIDO Legal) z zespołu pawa pracy, a w kwestiach podatkowych: Mateusz Stańczyk (partner w CRIDO) Michał Kwaśniewski (starszy menedżer w CRIDO) i Maciej Rosiński (starszy konsultant w CRIDO)

Za prace nad dokumentacją od strony Klienta odpowiedzialna była Cecile Verougstraete, Legal Manager, a za prowadzenie całego projektu odpowiedzilany był Thomasem Ducamp, CFO w VMA.

***

O CRIDO - Zapewniamy przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe. Pomagamy rozwijać innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł.  Zaangażowanie i praca naszego zespołu zostały wielokrotnie docenione. Zajmujemy najwyższe pozycje w rankingach doradców podatkowych oraz firm wspierających działalność B+R i innowacje.  

Więcej informacji na: crido.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!